Widzew Łódź otwarty na sprzedaż kluczowego piłkarza

2024-06-17 19:18:30; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Widzew Łódź otwarty na sprzedaż kluczowego piłkarza Fot. Artur Kraszewski / APPA / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Kuba Seweryn

Widzew Łódź sprzeda po sezonie Jordiego Sáncheza? Jak wynika z informacji podawanych przez Kubę Seweryna, działacze są otwarci na odejście Hiszpana, o ile spłynie za niego odpowiednia propozycja.

Widzew Łódź pozyskał w tym oknie transferowym Jakuba Łukowskiego z Korony Kielce, a o krok od przenosin do klubu jest także Marcel Krajewski. To młody defensor, który ostatnio występował w ramach wypożyczenia z Legii Warszawa do Znicza Pruszków. Tam spisywał się na tyle dobrze, że zapracował sobie na przeprowadzkę do mocniejszej ekipy.

Na tym władze na pewno nie poprzestaną, ale okazuje się, że kluczowego piłkarza może stracić Daniel Myśliwiec. Ostatnio pojawiły się pogłoski o zainteresowaniu usługami Jordiego Sáncheza z Azji. Pierwsza propozycja została odrzucona.

Nie oznacza to jednak, że Hiszpan nie jest na sprzedaż, bo chęć pozyskania go deklarują też inne zespoły. Jak na sprawę zapatruje się Widzew Łódź? O tym informuje na Twitterze Kuba Seweryn. Jego zdaniem w razie odpowiedniej propozycji, atakujący otrzyma zgodę na przeprowadzkę.

„Słyszę, że ws. Jordiego Sancheza żadna ze stron nie zamyka się na transfer. Zarówno Widzew, jak i sam piłkarz.

Kwestia odpowiedniej ceny/oferty, bo na razie konkretnych ofert brak. I nie, nie chodzi o ogólnik, że „każdy piłkarz jest na sprzedaż”” - napisał na Twitterze.

Jordi Sánchez trafił do Polski z Albacete w lipcu 2022 roku. Poprzedni sezon w jego wykonaniu to 35 meczów, 11 bramek oraz sześć asyst. Umowę ma ważną z obecną drużyną do 30 czerwca 2025 roku.