Widzew Łódź po napastnika z zaplecza LaLigi. Pomoże w tym... jego dziewczyna

Widzew Łódź po napastnika z zaplecza LaLigi. Pomoże w tym... jego dziewczyna
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński [WP Sportowe Fakty]

Widzew Łódź szuka wzmocnień pod kątem Ekstraklasy, a na celownik trafił Koldo Obieta - informuje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Widzew Łódź pokonał w niedzielne popołudnie Podbeskidzie Bielsko-Biała w stosunku 2-1 i zapewnił sobie awans do Ekstraklasy. Dla czterokrotnego mistrza Polski jest to powrót na najwyższy szczebel rozgrywkowy po ośmiu latach przerwy.

Celem na kolejny sezon będzie oczywiście utrzymanie, ale żeby to osiągnąć, drużyna prowadzona przez Janusza Niedźwiedzia potrzebuje solidnych wzmocnień. Świeżej krwi wymaga przede wszystkim formacja ofensywną.

Z tego powodu na celownik klubowych władz trafił Koldo Obieta - informuje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

28-latek, czyli środkowy napastnik, który dobrze gra głową, jest obecnie związany z przedstawicielem zaplecza LaLigi, zespołem SD Amorebieta. 30 czerwca 2022 roku wygasa jednak jego kontrakt z tą drużyną i będzie do wzięcia na zasadzie wolnego transferu.

W Łodzi chcą zatem skorzystać z okazji i sięgnąć po Hiszpana. Propozycja została już rzekomo wystosowana. Sam piłkarz jest zdeterminowany, by trafić do Polski, bo jego narzeczona wkrótce rozpocznie studia w Poznaniu.

Wychowanek Gernika Club rozegrał w tym sezonie łącznie 39 meczów. W nich strzelił siedem goli i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 OFICJALNIE: Paris Saint-Germain mistrzem Francji w sezonie 2022/2023 FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany FC Hollywood zamiast świętowania w Bayernie Monachium. Oliver Kahn z zakazem wstępu na mecz, Thomas Tuchel zażenowany Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery Śląsk Wrocław podjął decyzję w sprawie Jacka Magiery OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Jewhen Konoplanka odchodzi z Cracovii Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu Raków Częstochowa kupuje piłkarza. Testy medyczne w przyszłym tygodniu OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Josué zostaje w Legii Warszawa. „To wielki klub, największy w Polsce” [WIDEO] OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy OFICJALNIE: Wisła Płock trzecim spadkowiczem z Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy