Widzew Łódź: Prezes przedstawił stanowisko w sprawie trenera [OFICJALNIE]

Widzew Łódź: Prezes przedstawił stanowisko w sprawie trenera [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Dróżdż [Twitter]

Prezes Widzewa Łódź Mateusz Dróżdż krótko zabrał głos na temat dalszej pracy trenera Janusza Niedźwiedzia w klubie.

W środę ukazał się komunikat Rakowa Częstochowa potwierdzający, że po zakończeniu sezonu odejdzie z niego Marek Papszun. Media szybko zaczęły wymieniać kandydatów na jego następcę. Wśród nich znalazł się prowadzący Widzewa Łódź Janusz Niedźwiedź. 41-latek wprowadził go do Ekstraklasy, a obecnie zajmuje z nim siódme miejsce w tabeli.

Mateusz Janiak z Weszlo.com poinformował, że właściciel Rakowa Michał Świerczewski swego czasu wypytywał w środowisku o opiekuna Widzewa. Ten podobno ma też propozycję z innego klubu, który nie został wymieniony z nazwy.

Co na to Mateusz Dróżdż?

„U nas też Trener Niedźwiedź ma umowę na przyszły sezon i klauzul odstępnego też nie ma” - napisał na Twitterze prezes łódzkiego zespołu, odnosząc się do komunikatu właściciela Warty Poznań Bartłomieja Farjaszewskiego na temat pozostania w klubie innego szkoleniowca łączonego z Rakowem - Dawida Szulczka.

Wszystko wskazuje więc na to, że trenerzy ekip z Poznania i Łodzi zostaną na swoich stanowiskach na kolejne rozgrywki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Jagiellonia Białystok rozpoczyna zimowe okno transferowe. Nowy zawodnik na pokładzie [OFICJALNIE] Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” Współpracownik Roberta Lewandowskiego wyśmiał sensacyjne doniesienia dziennikarza. „BZDURA” „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu „Mocna wtopa” Macieja Skorży. To koniec marzeń o obronie tytułu Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Mateusz Borek ujawnił kulisy odejścia Jakuba Kwiatkowskiego z reprezentacji Polski Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Bayern Monachium pozyskał reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE] Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Sensacyjne informacje w sprawie przyszłości Roberta Lewandowskiego Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka Marek Papszun negocjuje z zagranicznym klubem. Duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy