Widzew Łódź sprawdzi byłego młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]

Widzew Łódź sprawdzi byłego młodzieżowego reprezentanta Hiszpanii [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź w najbliższych dniach będzie testował Daniela Villanuevę.

Celem Widzewa Łódź na kolejny sezon jest awans do Ekstraklasy. Zespół prowadzony przez Janusza Niedźwiedzia pewnie wygrał swój pierwszy mecz ligowy przeciwko Sandecji Nowy Sącz (3-0).

Działacze nie zamierzają jednak osiąść na laurach i nadal poszukują nowych twarzy. Wkrótce zespół może wzmocnić nowy napastnik.

We wtorkowe przedpołudnie poinformowano za pośrednictwem oficjalnych mediów, że do Łodzi przybył Daniel Villanueva. W ciągu najbliższych dni przyjrzy mu się sztab szkoleniowy. Jeśli wypadnie dobrze, otrzyma propozycję kontraktu.

23-latek pomimo stosunkowo młodego wieku, dysponuje ciekawym „CV”. Jest wychowankiem Villarrealu, ale od stycznia 2020 roku przywdziewa trykot rezerw Granady.

Ponadto ma też na swoim koncie występy w reprezentacjach Hiszpanii U-16 i U-17.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy