Widzew Łódź: Testy medyczne Patryka Muchy

Widzew Łódź: Testy medyczne Patryka Muchy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Janiak I Przegląd Sportowy

Jak pisze Mateusz Janiak na łamach „Przeglądu Sportowego”, Patryk Mucha jest o krok od dołączenia do Widzewa Łódź.

22-letni pomocnik jest już w Łodzi, gdzie czekają go testy medyczne. Jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, podpisze kontrakt z Widzewem.

Mucha od 2013 roku był związany z Zagłębiem Lubin. W klubie z województwa dolnośląskiego występował głównie w rezerwach, choć rozegrał też trzy mecze w pierwszej drużynie (dwa w Ekstraklasie).

W minionym sezonie zawodnik był wypożyczony do rywalizującego w II lidze Górnika Polkowice, gdzie współpracował z Enkeleidem Dobim, który ostatnio został trenerem Widzewa. Nowy szkoleniowiec łodzian doskonale go więc zna. Pod jego skrzydłami Mucha zaliczył 27 ligowych występów, dwa trafienia i dwie asysty.

Mucha będzie pierwszym letnim nabytkiem Widzewa, który niedawno wywalczył awans do I ligi. Trafi do niego na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Zagłębiem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea OFICJALNIE: Barkley opuścił Chelsea Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] Neymar oskarżał o rasizm, a teraz sam może zostać zdyskwalifikowany! [WIDEO] FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne OFICJALNIE: Fofana odchodzi do Premier League. Transferowy rekord AS Saint-Étienne Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy