Widzew Łódź: Testy medyczne Patryka Muchy

Widzew Łódź: Testy medyczne Patryka Muchy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Mateusz Janiak I Przegląd Sportowy

Jak pisze Mateusz Janiak na łamach „Przeglądu Sportowego”, Patryk Mucha jest o krok od dołączenia do Widzewa Łódź.

22-letni pomocnik jest już w Łodzi, gdzie czekają go testy medyczne. Jeżeli nie wykażą one niczego niepokojącego, podpisze kontrakt z Widzewem.

Mucha od 2013 roku był związany z Zagłębiem Lubin. W klubie z województwa dolnośląskiego występował głównie w rezerwach, choć rozegrał też trzy mecze w pierwszej drużynie (dwa w Ekstraklasie).

W minionym sezonie zawodnik był wypożyczony do rywalizującego w II lidze Górnika Polkowice, gdzie współpracował z Enkeleidem Dobim, który ostatnio został trenerem Widzewa. Nowy szkoleniowiec łodzian doskonale go więc zna. Pod jego skrzydłami Mucha zaliczył 27 ligowych występów, dwa trafienia i dwie asysty.

Mucha będzie pierwszym letnim nabytkiem Widzewa, który niedawno wywalczył awans do I ligi. Trafi do niego na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu umowy z Zagłębiem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy