Widzew Łódź: Wojciech Pawłowski przesunięty do zespołu rezerw [OFICJALNIE]

Widzew Łódź: Wojciech Pawłowski przesunięty do zespołu rezerw [OFICJALNIE] fot. Widzew Łódź
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Widzew Łódź

Widzew Łódź poinformował o przesunięciu Wojciecha Pawłowskiego do drużyny rezerw.

Decyzją zarządu klubu i sztabu szkoleniowego bramkarz Wojciech Pawłowski został przesunięty do zespołu rezerw Widzewa Łódź” - czytamy w krótkim komunikacie opublikowanym przez władze beniaminka I ligi.

Warto przypomnieć, że w grudniu 28-letni Pawłowski został wystawiony przez Widzew na listę transferową, otrzymując od działaczy wolną rękę w poszukiwaniach nowego zespołu. Wszystko wskazuje na to, że póki co go nie znalazł, a klub nie wiąże z nim przyszłości.

Pawłowski trafił do Widzewa w 2019 roku. Od tamtej pory rozegrał w jego barwach 32 spotkania, notując jedenaście czystych kont. W tym sezonie pojawiał się jednak na boiskach I ligi tylko dwa razy.

Widzew z dorobkiem 19 punktów zajmuje trzynaste miejsce w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy