Widzew Łódź wybrał trenera na nowy sezon

Widzew Łódź wybrał trenera na nowy sezon
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk I Meczyki.pl

Widzew Łódź zdecydował się nawiązać współpracę z Januszem Niedźwiedziem - podaje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl.

Kilka dni temu WP SportoweFakty informowały, że głównym kandydatem na nowego trenera Widzewa jest Krzysztof Brede. Według Włodarczyka zespół obejmie jednak Niedźwiedź. Sprawa ma być przesądzona.

Obecnie 39-latek jest trenerem Górnika Polkowice. Na kolejkę przed końcem sezonu drużyna ma na koncie 75 punktów i jest już pewna awansu z II do I ligi.

Wcześniej Niedźwiedź prowadził również Jarotę Jarocin, Radomiaka Radom, NKP Podhale oraz Stal Rzeszów.

To już kolejny trener, którego Widzew wyciąga z Polkowic. Wcześniej zatrudniony w Łodzi został Enkeleid Dobi. Jego przygoda z łódzkim klubem zakończyła się w kwietniu, a drużynę zaczął prowadzić asystujący mu do tego czasu Marcin Broniszewski. Na kolejkę przed końcem zmagań w I lidze mający na koncie 43 punkty Widzew zajmuje jedenaste miejsce w tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy