Wieczysta Kraków chce byłą gwiazdę Legii Warszawa

Wieczysta Kraków chce byłą gwiazdę Legii Warszawa fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Wieczysta Kraków jest zainteresowana usługami Thibaulta Moulina z Academica Clinceni - jak udało nam się ustalić.

Wieczysta Kraków to klub, który pomimo tego, że występuje dopiero w czwartej lidze (piąty szczebel rozgrywkowy w Polsce), znana jest z głośnych transferów. W barwach tej ekipy występują między innymi Sławomir Peszko, Radosław Majewski, Wilde-Donald Guerrier oraz Maciej Jankowski, czy Łukasz Burliga. Okazuje się, że to towarzystwo może zostać wkrótce wzmocnione przez kolejne duże nazwisko.

Według naszych ustaleń na radary ekipy spod Wawelu trafił Thibault Moulin.

Postaci Francuza nie trzeba chyba nikomu szczególnie przedstawiać, bo mamy w tym przypadku do czynienia z piłkarzem, który w przeszłości nie tylko zdobywał z Legią Warszawa dublet, ale rywalizował z nią też w fazie grupowej Ligi Mistrzów. To między innymi dzięki jego trafieniu stołeczna ekipa osiągnęła historyczny remis z Realem Madryt (3-3).

Obecnie jednak środkowy pomocnik nie radzi sobie już tak, jak przed laty i występuje w Rumunii. Ma obecnie ważny kontrakt z rumuńską Academica Clinceni.

Ten podmiot boryka się jednak z dużymi problemami finansowymi, a sam piłkarz od kilku miesięcy ma kłopot z regularnym otrzymywaniem pensji.

Niewykluczone, że jego umowa wkrótce zostanie zatem rozwiązana. Jeśli do tego dojdzie, szansę na powrót do Polski znacząco wzrosną.

Okno transferowe nad Wisłą zamyka się wraz z końcem lutego.

Były reprezentant Francji U-21 reprezentował barwy Legii Warszawa w latach 2016-2018. Wtedy rozegrał dla ekipy z Łazienkowskiej 70 meczów. Zanotował w nich sześć goli i osiem asyst.

Z zespołem mistrza Polski grał między innymi w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W zremisowanym 3-3 meczu z Realem Madryt strzelił pięknego gola, do którego dodał asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy