Wieczysta Kraków: Transfer zawodnika z Ekstraklasy jednak wątpliwy

Wieczysta Kraków: Transfer zawodnika z Ekstraklasy jednak wątpliwy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przemysław Olszewik [Twitter]

Wieczysta Kraków interesuje się Rafałem Pietrzakiem, ale sprawa nie jest tak zaawansowana jak wydawało się do tej pory - uważa Przemysław Olszewik z „Przeglądu Sportowego”.

Kontrakt Rafała Pietrzaka z Lechią Gdańsk jest ważny do 30 czerwca i jak poinformował niedawno sam zawodnik, klub przekazał mu, że nie zostanie przedłużony. Oznacza to, iż będzie mógł dołączyć do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu. 31-latek nie powinien narzekać na brak zainteresowania.

Na początku tygodnia Dominik Pasternak podał, że z lewym obrońcą skontaktowała się Wieczysta Kraków. Jego zdaniem klub z województwa małopolskiego złożył mu ofertę.

Przemysław Olszewik precyzuje, że sprawa nie jest tak zaawansowana. Według niego trzecioligowiec faktycznie skontaktował się z menedżerem piłkarza i jest nim zainteresowany. „Nieprawdą jest, że oferta została przedstawiona i raczej wątpliwe, aby lewy obrońca trafił do tego klubu z Krakowa” - dodał jednak.

W kierunku bocznego defensora spoglądają również kluby z Ekstraklasy. Niewykluczone, że trzykrotny reprezentant Polski pozostanie na najwyższym szczeblu.

W tym sezonie rozegrał on 33 mecze ligowe. W sumie ma na koncie 160 występów w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy