Wieczysta Kraków: Transfer zawodnika z Ekstraklasy jednak wątpliwy

Wieczysta Kraków: Transfer zawodnika z Ekstraklasy jednak wątpliwy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Przemysław Olszewik [Twitter]

Wieczysta Kraków interesuje się Rafałem Pietrzakiem, ale sprawa nie jest tak zaawansowana jak wydawało się do tej pory - uważa Przemysław Olszewik z „Przeglądu Sportowego”.

Kontrakt Rafała Pietrzaka z Lechią Gdańsk jest ważny do 30 czerwca i jak poinformował niedawno sam zawodnik, klub przekazał mu, że nie zostanie przedłużony. Oznacza to, iż będzie mógł dołączyć do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu. 31-latek nie powinien narzekać na brak zainteresowania.

Na początku tygodnia Dominik Pasternak podał, że z lewym obrońcą skontaktowała się Wieczysta Kraków. Jego zdaniem klub z województwa małopolskiego złożył mu ofertę.

Przemysław Olszewik precyzuje, że sprawa nie jest tak zaawansowana. Według niego trzecioligowiec faktycznie skontaktował się z menedżerem piłkarza i jest nim zainteresowany. „Nieprawdą jest, że oferta została przedstawiona i raczej wątpliwe, aby lewy obrońca trafił do tego klubu z Krakowa” - dodał jednak.

W kierunku bocznego defensora spoglądają również kluby z Ekstraklasy. Niewykluczone, że trzykrotny reprezentant Polski pozostanie na najwyższym szczeblu.

W tym sezonie rozegrał on 33 mecze ligowe. W sumie ma na koncie 160 występów w Ekstraklasie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! Karim Benzema otrzymał bajeczną ofertę. Odejście z Realu Madryt coraz bliżej?! „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika „Pogoń Szczecin może liczyć kasę”. Dziennikarz pod wrażeniem pomocnika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy