Wielka farsa z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk NIE przekształcił swoich hoteli w darmowe szpitale

Wielka farsa z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk NIE przekształcił swoich hoteli w darmowe szpitale
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cuatro | Arena Desportiva

Wczoraj w godzinach wieczornych świat obiegła informacja, jakoby Cristiano Ronaldo planował przekształcić swoje hotele w placówki zdrowotne. Wiadomość okazała się fake newsem.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie od dziś słynie z gołębiego serca, angażując się wielokrotnie w akcje charytatywne. Obecnie przebywa on na Maderze i opiekuje się swoją matką, która nie tak dawno doznała udaru mózgu. Jako że jego klubowy kolega, Daniele Rugani, został zarażony koronawirusem, Portugalczyk na razie musi pozostać w ojczyźnie, gdzie przechodzi kwarantannę.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że 35-latek postanowił nie próżnować i zaangażował się w walkę z koronawirusem, przekształcając sieć swoich hoteli „Pestana CR7” w szpitale. Portugalczyk miał opłacać pensje całego personelu, a co więcej, oferować bezpłatną pomoc. Takie informacje poprzez bloga Arena Desportiva podał Edgar Caires, szwagier Cristiano Ronaldo.

To szybko podchwyciły portugalskie media, a tuż za nimi dzienniki z całego świata. Szkopuł w tym, że wiadomości okazały się nieprawdziwe. Sam Caires zdążył już usunął stosowne informacje z mediów społecznościowych.

Pomimo tego nie można wykluczyć, że wkrótce piłkarz Juventusu zdecyduje się na wspomniany krok, istotnie angażując się w walkę z koronawirusem. Niemniej na ten moment nic takiego nie miało miejsca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego Legia Warszawa stara się o 19-letniego skrzydłowego PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo PSG: Pochettino bardzo blisko pierwszego transferu. Od razu hitowo Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Potężna awantura w derbach Mediolanu. Ibrahimović starł się z Lukaku [WIDEO] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła nowego środkowego obrońcę [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy