Wielka farsa z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk NIE przekształcił swoich hoteli w darmowe szpitale

Wielka farsa z udziałem Cristiano Ronaldo. Portugalczyk NIE przekształcił swoich hoteli w darmowe szpitale
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cuatro | Arena Desportiva

Wczoraj w godzinach wieczornych świat obiegła informacja, jakoby Cristiano Ronaldo planował przekształcić swoje hotele w placówki zdrowotne. Wiadomość okazała się fake newsem.

Pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki nie od dziś słynie z gołębiego serca, angażując się wielokrotnie w akcje charytatywne. Obecnie przebywa on na Maderze i opiekuje się swoją matką, która nie tak dawno doznała udaru mózgu. Jako że jego klubowy kolega, Daniele Rugani, został zarażony koronawirusem, Portugalczyk na razie musi pozostać w ojczyźnie, gdzie przechodzi kwarantannę.

Jeszcze wczoraj wydawało się, że 35-latek postanowił nie próżnować i zaangażował się w walkę z koronawirusem, przekształcając sieć swoich hoteli „Pestana CR7” w szpitale. Portugalczyk miał opłacać pensje całego personelu, a co więcej, oferować bezpłatną pomoc. Takie informacje poprzez bloga Arena Desportiva podał Edgar Caires, szwagier Cristiano Ronaldo.

To szybko podchwyciły portugalskie media, a tuż za nimi dzienniki z całego świata. Szkopuł w tym, że wiadomości okazały się nieprawdziwe. Sam Caires zdążył już usunął stosowne informacje z mediów społecznościowych.

Pomimo tego nie można wykluczyć, że wkrótce piłkarz Juventusu zdecyduje się na wspomniany krok, istotnie angażując się w walkę z koronawirusem. Niemniej na ten moment nic takiego nie miało miejsca.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy