Wielki powrót Daniego Alvesa? Nie chodzi o FC Barcelonę

Wielki powrót Daniego Alvesa? Nie chodzi o FC Barcelonę fot. betto rodrigues / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jugones La Sexta

Sevilla bada możliwość ponownego sprowadzenia Daniego Alvesa - informuje Jugones La Sexta.

Choć Dani Alves skończył w maju 38 lat, to nadal nie można postrzegać go w kategorii piłkarskiego emeryta.

Brazylijczyk nadal radzi sobie bardzo dobrze, o czym mogliśmy przekonać się niedawno przy okazji Igrzysk Olimpijskich. Tam wspólnie z reprezentacją sięgnął po końcowy triumf.

Zaraz po tym wydarzeniu zaczęto spekulować na temat jego ewentualnego powrotu na Stary Kontynent. Prawy defensor jest wprawdzie związany kontraktem z São Paulo FC, ale w razie stosownej oferty, klub nie powinien robić mu problemów w kwestii zmiany barw.

Okazuje się, że chętny rzeczywiście się znalazł, a tak przynajmniej twierdzi Jugones La Sexta. Zdaniem tego źródła chce go Sevilla.

Ekipa ze stolicy Andaluzji bada ten temat i wkrótce powinniśmy dowiedzieć się coś więcej na temat efektów.

Jeśli do transakcji rzeczywiście dojdzie, będzie to powrót Alvesa do tej ekipy. Może niewielu pamięta, ale zanim w 2008 roku obrońca trafił do FC Barcelony, to wcześniej przez blisko pięć lat bronił barw Sevilli.

Wówczas to rozegrał dla tej ekipy łącznie 232 mecze. W tym czasie strzelił 15 bramek i zanotował 29 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk „Klub Kokosa” w Lechii Gdańsk Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Raków Częstochowa starał się o „prawdziwego kozaka” do linii ataku Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Raków Częstochowa i Legia Warszawa zainteresowane gwiazdą ligowego rywala, ale transfer poza zasięgiem Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Karim Benzema odchodzi z Realu Madryt [Gianluca Di Marzio] Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Ariel Mosór może odejść z Piasta Gliwice do topowej europejskiej ligi Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka Kacper Tobiasz łączony z nowym klubem. Może zostać następcą innego Polaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy