Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?!

Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Aftonbladet

Zlatan Ibrahimović wypowiedział się bardzo pozytywnie na temat swojego ewentualnego powrotu do reprezentacji Szwecji.

39-latek od początku tego sezonu przeżywa drugą młodość i jest kluczową postacią AC Milanu. To w dużej mierze dzięki jego świetnej grze ekipa występująca na San Siro przewodzi ligowej tabeli.

Nie może zatem dziwić nikogo fakt, że w mediach ponownie rozgorzała dyskusja na temat powrotu napastnika do reprezentacji Szwecji. Sam zainteresowany, który został zresztą po raz dwunasty wybrany piłkarzem roku w swoim kraju, postanowił odnieść się do sprawy.

- Będę szczery. Oczywiście, że tęsknię za reprezentacją. To przecież żadna tajemnica. Chcę znowu zagrać na stadionie w Solnie. Uwielbiam ten moment, kiedy wychodzi się w żółtej koszulce, a trybuny są pełne - twierdzi.

- Niesamowicie brakuje mi tego uczucia. Ten, któremu nie brakuje tych doznań, prawdopodobnie zakończył już swoją karierę. Ja z kolei dalej gram i nie zamierzam tego zmieniać - dodaje.

Doświadczony napastnik rozegrał do tej pory w reprezentacji Szwecji 116 spotkań. Strzelił w tym czasie 62 bramki.

Warto wspomnieć, że ekipa „Trzech Koron” zakwalifikowała się na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy. Tam w grupie zmierzy się między innymi z Polską.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy