Wielki powrót napastnika do Legii Warszawa coraz bliżej

Wielki powrót napastnika do Legii Warszawa coraz bliżej
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Sebastian Staszewski [Twitter]

Tomáš Pekhart może wrócić do Legii Warszawa. Rosły napastnik od kilku dni jest w kontakcie ze stołecznym klubem, negocjując wolny transfer - podaje Sebastian Staszewski.

33-letni snajper z Czech szeregi warszawskiej Legii opuścił na początku sierpnia ubiegłego roku, nie potrafiąc porozumieć się w sprawie kwestii finansowych. Adept akademii Tottenhamu zdecydował się wówczas na wolny ruch do tureckiego Gaziantepu, w którym ostatecznie mocno rozczarował.

Król strzelców Ekstraklasy z sezonu 2020/2021 w zespole Erola Buluta wystąpił w 13 spotkaniach. W nich zaledwie dwukrotnie trafiał do siatki. Słaba postawa doświadczonej „dziewiątki” szybko przekreśliła jego dalszą przyszłość na Kalyon Stadyumu.

Dokładnie 30 listopada Tomáš Pekhart zakończył współpracę z przedstawicielem Süper Lig, zrywając umowę po obopólnym porozumieniu. Od tego momentu 26-krotny reprezentant kraju przebywa na bezrobociu.

Jak się okazuje, czeski weteran może niebawem wrócić do Legii Warszawa, z którą w przeszłości sięgnął dwukrotnie po mistrzostwo kraju.

Napastnik od kilku dni jest w kontakcie z dyrektorem technicznym „Wojskowych”, Jackiem Zielińskim. Jak przekonuje Sebastian Staszewski Interii.pl, obydwie strony negocjują umowę do 30 czerwca 2024 roku.

Tomáš Pekhart podczas swojej przygody na Łazienkowskiej uzbierał 90 spotkań. Te okrasił 39 bramkami i czterema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski Artur Wichniarek ostro po meczu z Czechami: Ten chłopak nie ma prawa grać w reprezentacji Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy