Wielki powrót Robbena?!
2018-12-13 12:47:59; Aktualizacja: 7 lat temu
Jak poinformował „De Telegraaf”, Arjen Robben latem może wrócić do PSV Eindhoven.
Przypomnijmy, że skrzydłowy, który w styczniu skończy 35 lat, latem odejdzie z Bayernu Monachium. Były reprezentant Holandii oświadczył w zeszłym tygodniu, że wciąż nie wie, co będzie robił po zakończeniu sezonu.
Okazję do pozyskania doświadczonego zawodnika chce wykorzystać Mark van Bommel, który w przeszłości dzielił z nim szatnię. Według „De Telegraaf” trener PSV Eindhoven skontaktował się już z Robbenem, by nakłonić go do powrotu na Philips Stadium. Teraz ruch należy do zawodnika, który sam musi podjąć decyzję.
35-latek reprezentował barwy „Rolników” w latach 2002-2004. Wówczas rozegrał 56 spotkań i strzelił 18 goli. Popularne
Robben występował też w Groningen, Chelsea i Realu Madryt, z którego przeniósł się do Bayernu latem 2009 roku za 25 milionów euro.








![Miał na stole cztery opcje z Ekstraklasy, wybrał transfer do rewelacji Ligi Konferencji [OFICJALNIE]](img/photos/113907/170x113/irfan-can-egribayat.jpg)





![Bramkarz opuścił Legię Warszawa. Tam zagra na wiosnę [OFICJALNIE]](img/photos/114543/170x113/mendes-dudzinski-gual.jpg)







![Bramkarz opuścił Legię Warszawa. Tam zagra na wiosnę [OFICJALNIE]](img/photos/114543/90x60/mendes-dudzinski-gual.jpg)



![Motor Lublin złożył ofertę za byłego gracza Legii Warszawa [POTWIERDZONE]](img/photos/113195/170x113/motor-lublin.jpg)



