Wielki talent w Wolfsburgu

Wielki talent w Wolfsburgu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Josip Brekalo zagra w Wolfsburgu.

Gianluca Di Marzio poinformował, że niemiecki klub osiągnął pełne porozumienie i sfinalizował transfer. Chorwat będzie kosztował siedem milionów euro, natomiast sam podpisze pięcioletnią umowę, która zapewni mu zarobki na poziomie dwóch milionów euro rocznie.

18-latek to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Dinama Zagrzeb. Z dobrej strony zaprezentował się szczególnie w UEFA Youth League, w pięciu występach strzelając trzy gole i raz asystując. Najlepiej czuje się w roli lewoskrzydłowego, ale może zagrać także na prawej stronie i jako ofensywny pomocnik.

Wolfsburg ostatnio inwestuje w młodych, obiecujących piłkarzy. Sprowadził między innymi najlepszego strzelca mundialu do lat 17, Victora Osimhena. Nigeryjczyk dołączy do klubu w styczniu przyszłego roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Premier League: 10 najszybszych goli w historii rozgrywek [WIDEO] Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Mama Pepa Guardioli zmarła po zarażeniu koronawirusem Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Piekarski zdradził możliwy kierunek transferu Rybusa: Turcja, Stambuł Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Bordeaux stanie nad przepaścią? Główny sponsor zawiesił umowę z klubem! Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Janczyk szczerze o obecnej sytuacji i... niedoszłym transferze do Kataru Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Llullaku szczerze o sytuacji na Białorusi. „Wiemy o piłkarzu zakażonym koronawirusem” Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny Smołow uciekł z Hiszpanii na... osiemnaste urodziny dziewczyny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy