Wielkie zamieszanie z Tuchelem. Jednak nie Arsenal?!

Wielkie zamieszanie z Tuchelem. Jednak nie Arsenal?! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Christian Falk I Bild I Heiko Ostendorp I Twitter

Niemieckie media przedstawiają sprzeczne informacje na temat przyszłości Thomasa Tuchela.

Sobotnie doniesienia „Bilda” sugerujące, że 44-latek odrzucił propozycję przejęcia w najbliższym czasie Bayernu wzbudziły lawinę kolejnych spekulacji. Jak już informowaliśmy, według „Kickera” nowym klubem Niemca będzie Arsenal, gdzie Tuchel miałby wejść w buty legendarnego Arsène'a Wengera. Gazeta ta podała, że sprawa jest w zasadzie przesądzona.

Nieco inne informacje podaje wspomniany już „Bild”. Zdaniem jego dziennikarzy londyńczycy prawdopodobnie faktycznie chcieliby zatrudnić Tuchela, ale w tym momencie jest on najbliżej objęcia Paris Saint-Germain, z którym to klubem latem niemal na pewno pożegna się Unai Emery.

Swoje trzy grosze do całej sprawy wtrącił też Heiko Ostendorp m.in. ze Sportbuzzer. Jak napisał on na Twitterze, Tuchel nie zostanie nowym szkoleniowcem Arsenalu.

Można przypuszczać, że w najbliższym czasie pojawi się jeszcze sporo informacji na temat niemieckiego trenera. Przypomnijmy, że pozostaje on bezrobotny po tym, jak w zeszłym roku rozstał się z Borussią Dortmund, z którą sięgnął po Puchar Niemiec. Wcześniej był on odpowiedzialny za wyniki Mainz.  

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Lionel Messi z ekspresową decyzją w sprawie przyszłości?! Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony Bayern Monachium: Thomas Tuchel wytypował wymarzony transfer z FC Barcelony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy