Wielkie zamieszanie z Tuchelem. Jednak nie Arsenal?!

2018-03-25 14:27:51; Aktualizacja: 6 lat temu
Wielkie zamieszanie z Tuchelem. Jednak nie Arsenal?! Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Christian Falk I Bild I Heiko Ostendorp I Twitter

Niemieckie media przedstawiają sprzeczne informacje na temat przyszłości Thomasa Tuchela.

Sobotnie doniesienia „Bilda” sugerujące, że 44-latekodrzucił propozycję przejęcia w najbliższym czasie Bayernuwzbudziły lawinę kolejnych spekulacji. Jak już informowaliśmy,według „Kickera” nowym klubem Niemca będzie Arsenal, gdzieTuchel miałby wejść w buty legendarnego Arsène'a Wengera. Gazetata podała, że sprawa jest w zasadzie przesądzona.

Niecoinne informacje podaje wspomniany już „Bild”. Zdaniem jegodziennikarzy londyńczycy prawdopodobnie faktycznie chcielibyzatrudnić Tuchela, ale w tym momencie jest on najbliżej objęciaParis Saint-Germain, z którym to klubem latem niemal na pewnopożegna się Unai Emery.

Swoje trzy grosze do całej sprawywtrącił też Heiko Ostendorp m.in. ze Sportbuzzer. Jak napisał onna Twitterze, Tuchel nie zostanie nowym szkoleniowcem Arsenalu.

Można przypuszczać, że w najbliższym czasie pojawi sięjeszcze sporo informacji na temat niemieckiego trenera. Przypomnijmy,że pozostaje on bezrobotny po tym, jak w zeszłym roku rozstał sięz Borussią Dortmund, z którą sięgnął po Puchar Niemiec.Wcześniej był on odpowiedzialny za wyniki Mainz.