Wielkie zmiany w Milanie. Maldini, Pioli i Boban na wylocie z klubu!

Wielkie zmiany w Milanie. Maldini, Pioli i Boban na wylocie z klubu!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Poważne problemy komunikacyjne z władzami klubu najprawdopodobniej doprowadzą do odejścia Paolo Maldiniego oraz Zvonimira Bobana. To z kolei może pociągnąć za sobą zwolnienie Stefano Piolego.

Nie tak dawno Chorwat odpowiedzialny za nadzór pionu sportowego udzielił kontrowersyjnego wywiadu. 51-latek wypowiedział się w nim krytycznie na temat Ivana Gazidisa, prezesa zarządu. Ma on bowiem wykonywać ruchy nie tylko za plecami Bobana, ale i Maldiniego, co negatywnie wpływa na pracę całej dyrekcji. Dostało się też właścicielowi klubu – funduszowi Elliott.

Z tego powodu byli piłkarze Milanu po sezonie mają odejść z klubu, a ich kompetencje przejmie wówczas Ralf Rangnick. „La Gazzetta dello Sportu” informuje, że w tej chwili najbardziej zagrożona jest pozycja Bobana, przy czym, mając na uwadze fakt, że Maldini również nie jest zwolennikiem zatrudnienia Niemca, może on podzielić los Chorwata.

Idąc tym tropem, w przypadku podpisania kontraktu z Rangnickiem, z posadą trenera pożegnać będzie musiał się również Pioli. 61-latek związany obecnie z Red Bullem ma mieć bowiem pełną władze nad pionem sportowym i co za tym idzie, odpowiadać również samodzielnie za szkolenie piłkarzy.

Jeśli wierzyć tym informacjom, przed „Rossonerimi” ponownie wielkie zmiany. To z kolei może być zapowiedzią sporych roszad kadrowych po zakończeniu trwającego sezonu, w którym Milan plasuje się na siódmym miejscu w tabeli Serie A.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy