Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu

Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: bold.dk

Kamil Wilczek dopina ostatnie formalności związane z zasileniem szeregów FC Kopenhaga - poinformował serwis Bold.dk.

Doświadczony napastnik przeniósł się do Göztepe na zasadzie transferu definitywnego z Bröndby za kwotę nieznacznie przekraczającą milion euro w trakcie ostatniego zimowego okienka transferowego.

Od tego momentu 32-letni zawodnik nie zdołał odnaleźć się na tureckich boiskach i dlatego postanowił wrócić do Danii po czternastu rozegranych meczach, w których zdobył zaledwie jedną bramkę.

Dziennikarze z bold.dk uważają, że Kamil Wilczek zasili szeregi... Kopenhagi, czyli największego rywala „Chłopców od Zachodnich Peryferii”, gdzie pełnił funkcję kapitana i zapisał się w historii klubu jako najskuteczniejszych piłkarzy drużyny na poziomie Superligaen.

Wspomniane źródło przekonuje, że były gracz GKS-u 1962 Jastrzębie, Piasta Gliwice, Zagłębia Lubin czy Carpi przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin powinien związać się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jeżeli te informacje znajdą swoje potwierdzenie, ten transfer wywołała olbrzymie poruszenie w szeregach fanów Bröndby, którzy darzyli do niedawna olbrzymią sympatią trzykrotnego reprezentanta Polski.

Wilczek zakończył swoją przygodę w tym zespole na 92 zdobytych bramkach i 25 zaliczonych asystach w 163 rozegranych meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej! POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy