Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu

Wilczek opuszcza Göztepe. Zostanie bohaterem kontrowersyjnego transferu fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: bold.dk

Kamil Wilczek dopina ostatnie formalności związane z zasileniem szeregów FC Kopenhaga - poinformował serwis Bold.dk.

Doświadczony napastnik przeniósł się do Göztepe na zasadzie transferu definitywnego z Bröndby za kwotę nieznacznie przekraczającą milion euro w trakcie ostatniego zimowego okienka transferowego.

Od tego momentu 32-letni zawodnik nie zdołał odnaleźć się na tureckich boiskach i dlatego postanowił wrócić do Danii po czternastu rozegranych meczach, w których zdobył zaledwie jedną bramkę.

Dziennikarze z bold.dk uważają, że Kamil Wilczek zasili szeregi... Kopenhagi, czyli największego rywala „Chłopców od Zachodnich Peryferii”, gdzie pełnił funkcję kapitana i zapisał się w historii klubu jako najskuteczniejszych piłkarzy drużyny na poziomie Superligaen.

Wspomniane źródło przekonuje, że były gracz GKS-u 1962 Jastrzębie, Piasta Gliwice, Zagłębia Lubin czy Carpi przeszedł już obligatoryjne testy medyczne i w przeciągu kilkunastu najbliższych godzin powinien związać się z nowym pracodawcą rocznym kontraktem z opcją jego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Jeżeli te informacje znajdą swoje potwierdzenie, ten transfer wywołała olbrzymie poruszenie w szeregach fanów Bröndby, którzy darzyli do niedawna olbrzymią sympatią trzykrotnego reprezentanta Polski.

Wilczek zakończył swoją przygodę w tym zespole na 92 zdobytych bramkach i 25 zaliczonych asystach w 163 rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja Bereszyński opuści Włochy?! Bardzo ciekawa propozycja OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii OFICJALNIE: Grabara opuszcza Liverpool. Znowu zagra w Danii Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej Thiago Silva o pożegnaniu z PSG: To boli mnie najbardziej U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze U-21: Powołania Michniewicza na październikowe mecze Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy Reprezentacja Polski: Pełna lista powołanych na październikowe mecze. Trzech piłkarzy z Ekstraklasy FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] FIFA 21: Najlepsi piłkarze w Ekstraklasie [TOP 10] Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone Bułka opuszcza PSG. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy