Wilfried Zaha doczeka się transferu?! Trzy kluby po skrzydłowego

Wilfried Zaha doczeka się transferu?! Trzy kluby po skrzydłowego fot. Premierleague.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports podaje, że przynajmniej trzy kluby mogą podjąć tego lata próbę pozyskania Wilfrieda Zahy z Crystal Palace.

W tym gronie są Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund oraz AS Monaco. Władze każdego z tych zespołów chciałyby mieć u siebie Zahę i mogą złożyć za niego propozycje. Nie ma co ukrywać, że w przypadku przejścia do ofensywy transferowej największe szanse na zakontraktowanie iworyjskiego skrzydłowego będzie miało PSG.  

Zaha od dawna jest łączony z odejściem z Crystal Palace. Tylko zeszłego lata o jego transfer starały się Arsenal i Everton. Jakąkolwiek przeprowadzkę zawodnika zablokowali jednak działacze „Orłów”, którzy oczekiwali za niego przynajmniej 90 milionów euro.  

Sam Zaha chętnie zmieniłby otoczenie. Zdaniem Sky Sports Crystal Palace może zgodzić się na jego odejście, ale tylko za odpowiednią kwotę.  

27-letni Zaha zanotował w minionym sezonie cztery trafienia i pięć asyst w Premier League. Jego łączny dorobek w barwach Crystal Palace to 362 mecze, 57 bramek i 70 ostatnich podań.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Anglia ogłasza pełny lockdown. OFICJALNIE: Znana przyszłość Premier League Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Guardiola o potencjalnym powrocie do Barcelony Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Everton znowu z głośnym transferem byłego podopiecznego Ancelottiego?! Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy