Willian José na wylocie z Realu Sociedad. Jest potwierdzenie prezesa klubu

Willian José na wylocie z Realu Sociedad. Jest potwierdzenie prezesa klubu fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Szymon Klauza
Szymon Klauza
Źródło: AS

Prezes Realu Sociedad, Jokin Aperribay, w rozmowie z „AS-em” potwierdził, że klub prowadzi rozmowy w sprawie sprzedaży Williana José.

Transfer Williana José był przesądzony od początku okienka transferowego. Zimą został on wypożyczony do Wolverhampton. W Anglii jednak nie mógł się odnaleźć. W Premier League uzbierał łącznie 17 spotkań, strzelając w nich jedną bramkę i notując tyle samo asyst.

Po zakończeniu wypożyczenia „Wilki” nie były chętne, aby spróbować wykupić go na stałe. Dlatego 29-latek wrócił do Hiszpanii. W międzyczasie w wywiadzie dla „Noticias de Gipuzkoa” powiedział kilka mocnych słów na temat zarządu Realu Sociedad.

Willian José miał spory żal za to, że klub w momencie, kiedy znajdował się w znakomitej formie, nie pozwolił mu odejść. Wcześniej, kiedy przedłużał umowę, dostał zapewnienie, że jeśli zgłosi się po niego drużyna, występująca w Lidze Mistrzów, to transfer zostanie zaakceptowany. Oferty złożyły FC Barcelona oraz Manchester United, ale od razu wszystkie propozycje zostały odrzucone.

29-latek w związku z tym poczuł się oszukany i tego lata jasno zadeklarował, że chce opuścić Real Sociedad. Najprawdopodobniej w końcu dopnie swego, co potwierdził sam prezes klubu Jokin Aperribay.

- Rozmawiamy z różnymi zespołami. Wszystko zależy od tego, jak potoczą się rozmowy. Nie mamy pilnej potrzeby sprzedaży go, ale jeśli rozmowy będą owocne, to odejdzie z klubu. Jeśli jednak nie, jesteśmy spokojni o kontynuację dalszej współpracy - powiedział.

Za Williana José do tej pory wpłynęły oferty od takich klubów jak Beşiktaş i Trabzonspor.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy