Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal”

Willian przechodzi do Arsenalu. „Done deal” fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fabrizio Romano I Nicolo Schira

To już przesądzone - Willian zostanie zawodnikiem Arsenalu.

Kilka godzin temu brazylijski skrzydłowy oficjalnie pożegnał się z Chelsea. O tym, że jego następnym klubem będzie Arsenal, spekulowało się od dłuższego czasu. Nie zanosi się na żadną niespodziankę w tej sprawie.

„Potwierdzone. Ostatnie szczegóły i praca papierkowa między Willianem a Arsenalem. W przyszłym tygodniu dołączy on do nowego zespołu” - napisał już po tym Fabrizio Romano na Twitterze.

„Sprawa załatwiona. Willian przechodzi do Arsenalu. Brazylijczyk podpisze kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku z zarobkami na poziomie sześciu milionów funtów plus bonusy na sezon” - wtóruje mu Nicolò Schira.

32-letni Willian reprezentował barwy Chelsea od 2013 roku. Od tamtej pory rozegrał 234 mecze w Premier League, w której dwukrotnie triumfował z „The Blues”. Do tego doszły zwycięstwa w Pucharze Anglii, Pucharze Ligi i Lidze Europy. W zeszłym roku Chelsea wygrała w finale tej ostatniej właśnie z Arsenalem (4:1).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Ahmed Musa wrócił do domu. Ale tylko na chwilę! OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” OFICJALNIE: Tamás Kádár zaskoczony swoim transferem. „Tak naprawdę to nie wiem, co mam w tej chwili powiedzieć” Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Zmiany w obostrzeniach pandemicznych dotyczących piłki nożnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Liga Mistrzów: Neymar i Paredes kpili z Kimmicha?! Brazylijczyk odpowiada Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Real Madryt: Modrić zaprasza gwiazdę. „Tacy piłkarze zawsze są tu mile widziani” Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Harry Kane sprzeciwi się Tottenhamowi? Anglik chce zostać w Premier League Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski może zostać zaszczepiona przeciwko koronawirusowi [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy