Willy Caballero może kontynuować karierę w Anglii

Willy Caballero może kontynuować karierę w Anglii fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Nizaar Kinsella

Willy Caballero znalazł się na radarze Sheffield United - informuje Nizaar Kinsella.

39-letni bramkarz przez ostatnie cztery sezony był związany z Chelsea. Na Stamford Bridge pełnił rolę zmiennika. W sumie rozegrał w barwach „The Blues” 38 meczów, notując w nich 14 czystych kont. Wraz z końcem czerwca pożegnał się z londyńskim klubem, co oznacza, że jest dostępny dla innych zespołów na zasadzie wolnego transferu.

Mimo zaawansowanego jak na piłkarza wieku Caballero nie zamierza kończyć kariery. Na początku sierpnia „Marca” pisała o jego możliwym powrocie do Málagi, z której swego czasu trafił do Manchesteru City. Przenosiny Argentyńczyka do Hiszpanii nie są jednak przesądzone.

Zdaniem Kinselli inną opcją jest dołączenie przez Caballero do Sheffield United, gdzie zająłby miejsce Aarona Ramsdale'a, który niedawno przeszedł za 28 milionów euro do Arsenalu. Zainteresowanie władz angielskiego klubu jest poważne. Zobaczymy, co na to i rywalizację w Championship sam bramkarz.

Sheffield nie rozpoczęło udanie nowego sezonu, bo w pięciu dotychczasowych meczach drugiego angielskiego szczebla zdobyło dwa punkty.

Caballero interesują się również Rangersi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy