Wisła Kraków: Dwóch nowych piłkarzy zgłoszonych do Ekstraklasy. Mogą zagrać już z Wisłą Płock [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Dwóch nowych piłkarzy zgłoszonych do Ekstraklasy. Mogą zagrać już z Wisłą Płock [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Ekstraklasa

Uroš Radaković i Kacper Szewczyk zostali zgłoszeni przez Wisłę Kraków do rozgrywek Ekstraklasy, co oznacza możliwość ich występu w najbliższym meczu ligowym przeciwko Wiśle Płock.

Szkoleniowiec 13-krotnego mistrza Polski, Peter Hyballa boryka się od początku tej rundy z kłopotami zdrowotnymi swoich podopiecznych. Ostatnio kontuzji doznał podstawowy stoper, Adi Mehremić.

Z tego powodu postanowiono sprowadzić pod Wawel nowego zawodnika. Ze Sparty Praga do Wisły Kraków w ramach wypożyczenia przeniósł się Uroš Radaković.

Okazuje się, że Serb będzie miał okazję wystąpić już w niedzielnym meczu swojej nowej drużyny przeciwko Wiśle Płock. Poinformowano bowiem, że został on w piątek zgłoszony do rozgrywek Ekstraklasy.

26-latek to jednak niejedyny piłkarz, który został wpisany na listę graczy „Białej Gwiazdy”. Okazuje się bowiem, że Peter Hyballa będzie mógł również skorzystać z 17-letniego Kacpra Szewczyka.

Bramkarz trafił na Reymonta 22 z Hutnika Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy