Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub

Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info | WP Sportowe Fakty

Felicio Brown Forbes zamieni Wisłę Kraków na Chiny, o czym informuje Piotr Koźmiński z „WP Sportowe Fakty”.

Kilka dni temu informowaliśmy jako pierwsi o tym, że Felicio Brown Forbes opuści Wisłę Kraków w ramach transferu gotówkowego. Wydaje się, że te doniesienia znajdą swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Tak przynajmniej twierdzi Piotr Koźmiński z portalu „WP Sportowe Fakty”. Jego zdaniem kwestia przeprowadzki Kostarykanina do innego klubu jest już praktycznie pewna.

Atakujący trafi do Azji, a konkretniej do Chin i tamtejszej ekstraklasy. W tej sprawie brakuje już właściwie tylko podpisów obu stron.

Wisła Kraków zarobi na tym transferze i to niemało. Nieoficjalnie mówi się, że kwota transakcji wyniesie blisko 400 tysięcy euro. Ta kwota może dwukrotnie wzrosnąć, ale jest to uzależnione od indywidualnych dokonań zawodnika.

Urodzony w Berlinie zawodnik trafił pod Wawel z Rakowa Częstochowa w październiku 2020 roku. Wówczas to zapłacono za niego prawie 100 tysięcy euro.

Od tamtej pory rozegrał on 23 mecze. W tym czasie strzelił siedem goli i zanotował trzy asysty.

Kontrakt wiąże go z „Białą Gwiazdą” do 30 czerwca 2022 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy