Wisła Kraków: Gerard Badía na celowniku. Ale wszystko zależy od Piasta Gliwice

Wisła Kraków: Gerard Badía na celowniku. Ale wszystko zależy od Piasta Gliwice fot. FotoPyK
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków sonduje możliwość transferu Gerarda Badíi, któremu latem wygasa umowa z Piastem Gliwice - udało się nam dowiedzieć.

31-letni Hiszpan w trwającym sezonie wystąpił w 24 meczach we wszystkich rozgrywkach, notując pięć asyst. Ostatnio w Ekstraklasie grał regularnie, pełniąc funkcję kapitana.

Sam skrzydłowy ma być zainteresowany przeprowadzką (o ile konieczne okaże się odejście z drużyny prowadzonej przez Waldemara Fornalika), jednak decyzja pozostaje w gestii Piasta, który ma opcję przedłużenia umowy na sezon 2021/2022. Wkrótce gliwiczanie powinni dać znać w tej sprawie.

Badía od przyjazdu do Polski zimą 2014 roku rozegrał w Ekstraklasie 194 mecze, strzelając 23 gole i zaliczając 39 asyst. Ze śląskim klubem udało mu się sięgnąć po mistrzostwo Polski w sezonie 2018/2019.

Wisła Kraków intensywnie przygotowuje się do letniego okna transferowego, podczas którego powinno dojść do wielu zmian w składzie. Nie jest zresztą wykluczone, że do roszady dojdzie także na posadzie trenera, bo zespół Petera Hyballi nie spisuje się w ostatnich tygodniach najlepiej (może poza bezbramkowym remisem z Legią Warszawa).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku POTWIERDZONE: Christian Atsu wyciągnięty spod gruzów zawalonego budynku Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer Górnik Zabrze finalizuje pierwszy zimowy transfer „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy