Wisła Kraków gra z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w I lidze: Znamy składy [OFICJALNIE]. Wiadomo, co z Ángelem Rodado

Wisła Kraków gra z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w I lidze: Znamy składy [OFICJALNIE]. Wiadomo, co z Ángelem Rodado
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza | Wisła Kraków

Poznaliśmy składy na mecz 17. kolejki I ligi pomiędzy Bruk-Betem Termalicą Nieciecza a Wisłą Kraków w I lidze.

W 16 dotychczasowych spotkaniach Bruk-Bert Termalica Nieciecza zgromadziła 20 punktów, co daje jej 11. miejsce w pierwszoligowej tabeli. Wisła Kraków zdobyła ich o pięć więcej i znajduje się blisko strefy barażowej.

W porównaniu z ostatnim starciem z GKS-em Katowice do jedenastki „Białej Gwiazdy” wskoczyli Eneko Satrústegui oraz Ángel Baena. Najlepszy strzelec zespołu Ángel Rodado, który wrócił do kadry meczowej po urazie stawu skokowego wcześniej, niż pierwotnie zakładano, usiądzie na ławce. Wśród rezerwowych jest również Joan Román.

Pierwszy gwizdek o 20:30. Transmisja w Polsacie Sport Extra.

BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA: Loska; Zawijskyj, Biedrzycki, Spendlhofer, Wacławek, Radwański, Dombrowskyj, Ambrosiewicz, Purece, Karasek, Branecki.
Ławka: Topór, Kasperkiewicz, Wolski, Poliarus, Hilbrycht, Jakubik, Putiwcew, Poznar, Nowakowski.

WISŁA KRAKÓW: Raton; Jaroch, Uryga, Satrustegui, Szot, Villar, Sapała, Carbo, Duda, Baena, Sobczak.
Ławka: Broda, Rodado, Alfaro, Talar, Gogół, Joan Roman, Wiśniewski, Basha, Olejarka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Robert Lewandowski rozchwytywany! Transfer w jego rękach Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Real Madryt ze specjalnym transferem na życzenie Kyliana Mbappé?! „Nie przyjdzie do klubu sam” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Sebastian Szymański następcą króla strzelców?! „Łatwo mu to przychodzi” Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy