Wisła Kraków i Górnik Zabrze nie będą zadowolone. Jacek Góralski blisko ciekawego powrotu

Wisła Kraków i Górnik Zabrze nie będą zadowolone. Jacek Góralski blisko ciekawego powrotu fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Jacek Góralski prawdopodobnie nie trafi do Ekstraklasy, bo jest bliski powrotu do Kajratu Ałmaty - donosi Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Jacek Góralski spędził poprzedni sezon w VfL Bochum. Choć liczono, że będzie ważnym ogniwem, to rozczarował. Wpływ miały na to problemy zdrowotne, które były nieodłącznym elementem poprzednich miesięcy. Przez to nie pojechał na mundial.

W sierpniu niemiecki podmiot poinformował o porozumieniu w kwestii rozwiązania umowy. Od tamtej pory pozostaje on bez przynależności klubowej.

Wiele mówiło się o zainteresowaniu usługami tego zawodnika ze strony polskich ekip: Wisły Kraków, Górnika Zabrze, Cracovii oraz Pogoni Szczecin.

Ostatnia z tych ekip znalazła już nowego zawodnika, dlatego 21-krotny reprezentant Polski szuka innych rozwiązań.

Szykuje się ciekawy powrót z jego udziałem, bo zdaniem Tomasza Włodarczyka z Meczyki.pl ma trafić do Kajratu Ałmaty.

Na stole defensywnego pomocnika pojawiła się już oferta i jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, to właśnie tam trafi.

Wspomniany zespół dobrzy kojarzy się Góralskiemu, bo właśnie w jego barwach zdobył mistrzostwo Kazachstanu.

30-latek to wychowanek Zawiszy Bydgoszcz. W swojej karierze grał też dla takich ekip jak Jagiellonia Białystok, Łudogorec Razgrad czy właśnie wspomniany Kajrat Ałmaty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów OFICJALNIE: Znamy finalistów Azjatyckiej Ligi Mistrzów. Zabraknie saudyjskich gigantów Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Dzieje się w Barcelonie. Xavi nie zgodził się na ten pomysł Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Z Bayeru Leverkusen do Bayernu Monachium?! Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Szymon Marciniak: To najtrudniejsza decyzja, jaką musiałem podjąć. Nie spałem przez to dwa dni Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Bayer Leverkusen zainteresowany piłkarzem Realu Madryt Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Zagłębie Lubin ma nowego prezesa [OFICJALNIE] Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy Transfer Legii Warszawa dogadany. Powrót do Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy