Wisła Kraków: Jarosław Królewski zapowiada. „Wtedy informacje na temat rozmów z inwestorem”

Wisła Kraków: Jarosław Królewski zapowiada. „Wtedy informacje na temat rozmów z inwestorem” fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Polsat Sport

Wisła Kraków szuka inwestora, a w rozmowie z Michałem Białońskim o kulisach opowiedział prezes Jarosław Królewski.

Wisła Kraków od początku rundy wiosennej spisuje się bardzo dobrze. Podopieczni Radosława Sobolewskiego wygrali cztery dotychczasowe spotkania i dzięki temu awansowali w tabeli na szóste miejsce.

Celem jest awans do Ekstraklasy i 13-krotny mistrz Polski postara się to osiągnąć bez udziału w barażach.

W tle zmagań ligowych coraz więcej mówi się o wejściu pod Wawel nowego inwestora. Już jakiś czas temu prezes Jarosław Królewski zapowiadał, że zainteresowanie kupnem pakietu akcji przejawia kilka podmiotów.

Teraz postanowił on sprecyzować te wieści w rozmowie z Michałem Białońskim.

- Rozmawiamy z trzema inwestorami, jeden z nich dostał zgodę na pracę na zasadzie ekskluzywności. Myślę, że pierwsze informacje na ich temat, bez względu na to, czy będą pozytywne, czy negatywne, pojawią się jeszcze w marcu, na początku kwietnia. Podchodźmy do tego z pokorą i spokojem - stwierdził.

Całą drugą część wywiadu Michała Białóńskiego z Jarosławem Królewskim można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium wycenił Lucasa Hernándeza. Oczekiwanie na ofertę giganta! Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy