Wisła Kraków: Kibice domagają się zwolnienia Jerzego Brzęczka | Jarosław Królewski odpowiada

Wisła Kraków: Kibice domagają się zwolnienia Jerzego Brzęczka | Jarosław Królewski odpowiada fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jarosław Królewski [Twitter]

Jeden z właścicieli Wisły Kraków Jarosław Królewski odpowiedział na Twitterze kibicom, którzy domagają się zwolnienia trenera Jerzego Brzęczka.

Wisła Kraków na początku tego sezonu radziła sobie naprawdę dobrze i przez jakiś czas przewodziła ligowej tabeli. Później jednak pojawiły się kłopoty i ekipa spod Wawelu w pięciu ostatnich spotkaniach zgromadziła raptem cztery punkty.

Ostatnio natomiast spadkowicz z Ekstraklasy zremisował z liderem Ruchem Chorzów (1-1).

Kibice, którzy liczą na awans, zaczynają się niecierpliwić. „Biała Gwiazda” bowiem nie zachwyca, a problemów upatruje się w osobie trenera Jerzego Brzęczka.

Niektórzy zaczęli domagać się zwolnienia byłego selekcjonera reprezentacji Polski.

Na razie nie wygląda jednak, by pod Wawelem decydowali się na pochopne ruchy. Na Twitterze głos w sprawie zabrał jeden z właścicieli - Jarosław Królewski.

„Prywatnie, jako kibic jestem przeciwny wszelkim modyfikacjom w sztabie szkoleniowym, który rozegrał z nowym zespołem 11 meczów i uważam, że jakiekolwiek zmiany przed zakończeniem rundy nie są racjonalne. Głęboko wierze w ten zespół i to, że zakończy rundę na wysokim miejscu” - napisał.

„Szanuje Pana zdanie. Prywatnie uważam, że sztab Jerzy Brzęczek, Radosław Sobolewski i Leszek Dyja ma odpowiednie kompetencje, warsztat i doświadczenie. Przed nami jedna z najdłuższych przerw w rozgrywkach w historii ligi spowodowana Mistrzostwa Świata, trwająca ~ 3 miesiące. Będzie czas na korekty” - dodał.

Wisła Kraków zajmuje obecnie w ligowej tabeli ósme miejsce. Swój kolejny mecz ekipa ta rozegra 30 września, a wówczas rywalem będzie Chojniczanka Chojnice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Bayern Monachium krok bliżej wielkiego transferu. Pozytywne spotkanie Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Wisła Kraków pozbędzie się niechcianego pomocnika. „99 procent” [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy