Wisła Kraków - Lech Poznań: Znamy składy

Wisła Kraków - Lech Poznań: Znamy składy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków I Lech Poznań

Poznaliśmy składy na sobotnie spotkanie pomiędzy Wisłą Kraków a Lechem Poznań w Ekstraklasie.

Lech zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli, a Wisła jest czternasta. Jeśli „Biała Gwiazda” dzisiaj wygra, zrówna się punktami z „Kolejorzem”, który ma ich na koncie 33.

Do jedenastki Lecha wracają Mickey van der Hart oraz Mikael Ishak. Są w niej również między innymi Bartosz Salamon, Jan Sýkora oraz Nika Kwekweskiri.

Jeśli chodzi o gospodarzy, do podstawowego składu wskoczyli Serafin Szota i Žan Medved.

Mecz rozpocznie się o 20:00.

WISŁA KRAKÓW: Lis; Gruszkowski, Frydrych, Kone, Szota, Starzyński, Savić, Żukow, Medved, Brown Forbes, Yeboah.
Ławka: Broda, Wachowiak, Boguski, Hoyo-Kowalski, Błaszczykowski, Chuca, Mawutor, Szot, Buksa.

LECH POZNAŃ: Van der Hart; Czerwiński, Salamon, Milić, Puchacz, Karlstrom, Kwekweskiri, Sykora, Ramirez, Kamiński, Ishak.
Ławka: Bednarek, Kraweć, Rogne, Marchwiński, Pacławski, Johannsson, Skóraś, Tiba.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Jak powiedział, tak zrobił. OFICJALNIE: Łukasz Piszczek wrócił do Polski Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Skandal w III lidze. PZPN zdegradował GKS Wikielec przy „zielonym stoliku” Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Granit Xhaka opuszcza Arsenal. Porozumienie osiągnięte Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Legia Warszawa domyka SZÓSTY letni transfer. Wzmocnienie defensywy Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy