Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE]

Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Wisła Kraków

Kacper Szewczyk zasilił szeregi Wisły Kraków.

Utalentowany bramkarz dołączył do „Białej Gwiazdy” na zasadzie transferu definitywnego z Hutnika Kraków i po zaliczeniu obligatoryjnych testów związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

17-letni zawodnik nie będzie mógł na razie liczyć na otrzymanie jakiejkolwiek szansy do wykazania się prezentowanymi umiejętnościami w pierwszym zespole, ponieważ został od razu włączony do drużyny z Centralnej Ligi Juniorów prowadzonej przez Adriana Filipka, a ta po pierwszej części zmagań plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli i ma dwa punkty przewagi odpowiednio nad Pogonią Szczecin, Zagłębiem Lubin, Górnikiem Zabrze oraz Śląskiem Wrocław.

Te rozgrywki nie są obce Kacprowi Szewczykowi, ponieważ w rundzie jesiennej występował w nich właśnie w barwach Hutnika. Jego dobra postawa w ekipie z Suchych Stawów na niewiele się jednak zdała, ponieważ zespół z Krakowa zamyka stawkę z zaledwie siedmioma wywalczonymi „oczkami”.

Młody golkiper przed zaliczeniem transferu do „Biało-Błękitno-Niebieskich” występował jeszcze w juniorach Górali Nowy Targ i młodzieżówce Progresu Kraków.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy