Wisła Kraków: Michaël Pereira kontuzjowany [OFICJALNIE]

Wisła Kraków: Michaël Pereira kontuzjowany [OFICJALNIE] fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wisła Kraków

Michaël Pereira będzie wyłączony z gry na kilka kolejnych tygodni. Jest to pokłosie kontuzji zerwania mięśnia dwugłowego.

Michaël Pereira trafił pod Wawel latem z tureckiego Kocaelisporu i liczono, że będzie realnym wzmocnieniem zespołu prowadzonego przez Jerzego Brzęczka. Na początku rzeczywiście grał sporo, ale później przytrafiła się mu kontuzja.

Po raz ostatni był widziany na boisku jeszcze na początku sierpnia, przy okazji starcia z Odrą Opole (1-0). Od tamtej pory borykał się z kłopotami zdrowotnymi.

Długo nie było wiadomo, co tak naprawdę zawodnikowi dolega. Dopiero ostatnie badania przyniosły w tej sprawie konkrety.

Wisła Kraków poinformowała w piątek, że w przypadku Francuza doszło do zerwania mięśnia dwugłowego i teraz czeka go rehabilitacja. Na razie nie wiadomo, kiedy wróci, ale można spodziewać się, iż absencja potrwa jeszcze kilka tygodni.

34-latek przebywa obecnie w Hiszpanii, gdzie przechodzi leczenie. Wkrótce jednak wróci do stolicy Małopolski, by kontynuować rekonwalescencję pod okiem klubowego sztabu medycznego.

„Biała Gwiazda” swój kolejny mecz ligowy rozegra już 30 września, a wtedy zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Pierwszy gwizdek o 20:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Walią w Lidze Narodów: Znamy składy [OFICJALNIE] U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem U-18: Przerwany mecz reprezentacji Polski z Francją [WIDEO]. Biało-czerwoni z triumfem Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka Atlético Madryt ma kandydata na nowego bramkarza w razie odejścia Jana Oblaka FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FC Barcelona planuje zimową wymianę piłkarzy z Liverpoolem FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy FIFA 23: 17 piłkarzy z najsilniejszym strzałem. Jest przedstawiciel Ekstraklasy Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii Ghana z jeszcze jednym głośnym transferem?! Chce młodzieżowego reprezentanta Holandii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy