Wisła Kraków: Nici z transferu. Napastnik nie przeszedł testów medycznych

Wisła Kraków: Nici z transferu. Napastnik nie przeszedł testów medycznych
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: meta-ratings.kz

Denis Mitrofanow nie zostanie zawodnikiem Wisły Kraków, o czym informuje portal „meta-ratings.kz”. Kazach nie przeszedł rzekomo testów medycznych.

Pomimo tego, że sezon wkracza w decydującą fazę, to niektóre z ekip rozglądają się za piłkarzami, którzy mogliby w niedalekiej przyszłości wzmocnić kadrę. Do tej grupy zalicza się Wisła Kraków.

Od stycznia mówiło się o tym, że pod Wawel trafi utalentowany napastnik z Kazachstanu. Mowa o Denisie Mitrofanowie.

Sprawa jednak nieco się przedłużyła. Dopiero w ostatnich dniach marca poinformowano, że piłkarz pojawił się w Krakowie, aby przejść badania.

Jak jednak informuje portal „meta-ratings.kz”, testy medyczne nie okazały się w jego przypadku formalnością. Zawodnik nie zdołał im sprostać, dlatego też nie parafował z „Białą Gwiazdą” kontraktu.

19-latek wrócił tym samym do Kazachstanu. Tam prawdopodobnie szybko znajdzie zatrudnienie. Ma dołączyć wkrótce do zespołu juniorów Kajratu Ałmaty.

Mitrofanow to reprezentant swojego kraju do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Legia Warszawa: Mateusz Wieteska na radarze Paulo Sousy Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce Nathan Aké ze specjalną dedykacją. Jego ojciec zmarł kilka minut po strzelonej przez niego bramce OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej OFICJALNIE: Stefan Majewski odszedł z Polskiego Związku Piłki Nożnej POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski POTWIERDZONE: Bartosz Białkowski mógł tego lata wrócić do Polski OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub OFICJALNIE: Daniel Chima Chukwu znalazł nowy klub Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Arsenal i Jack Wilshere otwarci na współpracę. Anglik odratuje karierę? Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG Wielki powrót Achrafa Hakimiego?! Antonio Conte ujawnił cel zawodnika PSG

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy