Wisła Kraków: Nici z transferu. Napastnik nie przeszedł testów medycznych

Wisła Kraków: Nici z transferu. Napastnik nie przeszedł testów medycznych
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: meta-ratings.kz

Denis Mitrofanow nie zostanie zawodnikiem Wisły Kraków, o czym informuje portal „meta-ratings.kz”. Kazach nie przeszedł rzekomo testów medycznych.

Pomimo tego, że sezon wkracza w decydującą fazę, to niektóre z ekip rozglądają się za piłkarzami, którzy mogliby w niedalekiej przyszłości wzmocnić kadrę. Do tej grupy zalicza się Wisła Kraków.

Od stycznia mówiło się o tym, że pod Wawel trafi utalentowany napastnik z Kazachstanu. Mowa o Denisie Mitrofanowie.

Sprawa jednak nieco się przedłużyła. Dopiero w ostatnich dniach marca poinformowano, że piłkarz pojawił się w Krakowie, aby przejść badania.

Jak jednak informuje portal „meta-ratings.kz”, testy medyczne nie okazały się w jego przypadku formalnością. Zawodnik nie zdołał im sprostać, dlatego też nie parafował z „Białą Gwiazdą” kontraktu.

19-latek wrócił tym samym do Kazachstanu. Tam prawdopodobnie szybko znajdzie zatrudnienie. Ma dołączyć wkrótce do zespołu juniorów Kajratu Ałmaty.

Mitrofanow to reprezentant swojego kraju do lat 19.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy