Wisła Kraków: Nowe wieści w sprawie inwestora. Trzeba uzbroić się w cierpliwość

Wisła Kraków: Nowe wieści w sprawie inwestora. Trzeba uzbroić się w cierpliwość fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Wisła Kraków na nowego inwestora będzie musiała jeszcze trochę zaczekać - twierdzi „Gazeta Krakowska”. Według ustaleń wspomnianego źródła rozmowy mogą potrwać nawet do końca kwietnia.

Wisła Kraków prezentuje się w rundzie wiosennej, jak z nut i wygrała osiem z dziewięciu dotychczasowych spotkań. To przekłada się obecnie na drugie miejsce w tabeli zaplecza Ekstraklasy i tylko cztery punkty straty do pierwszego ŁKS-u Łódź.

Awans to jednak niejedyny temat, który spędza sen z powiek fanów „Białej Gwiazdy”. Wiele uwagi poświęca się również kwestii nowego inwestora.

Niedawno Jarosław Królewski odpowiadał na pytania Socios Wisła Kraków, gdzie przyznał, że do 15 kwietnia potencjalny nabywca większościowego pakietu akcji ma ekskluzywność na rozmowy.

Ten termin mija lada moment, a oficjalnych wieści w sprawie, jak nie było, tak nie ma.

Jak zatem wygląda sytuacja? O tym informuje „Gazeta Krakowska”, bo według ustaleń tego źródła prezes Wisły Kraków spotkał się w Warszawie z potencjalnym inwestorem. Z rozmów płynie jeden wniosek: potrzeba czasu na dogranie niektórych kwestii.

Wspomniane źródło sugeruje, że negocjacje mogą potrwać nawet do końca kwietnia. Wtedy również dowiemy się, czy Królewski pozostanie na stanowisku, czy też potencjalny właściciel wprowadzi do klubu kogoś nowego.

Gracze Wisły Kraków skupiają się na razie na ligowej walce. Kolejny mecz już 22 kwietnia, a rywalem będzie Ruch Chorzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji Al-Nassr gra z Al-Ahli: Znamy składy [OFICJALNIE]. Transmisja w polskiej telewizji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy