Wisła Kraków sięgnie po reprezentanta Wenezueli?!

Wisła Kraków sięgnie po reprezentanta Wenezueli?! fot. FK Senica
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Mario Alberto Sánchez | Twitter

Na celowniku Wisły Kraków znalazł się Richard Celis, o czym informuje na Twitterze Mario Alberto Sánchez.

Po zatrudnieniu na stanowisku trenera Adriána Guľi Wisła Kraków nadal szuka wzmocnień. Jednym z celów jest pozyskanie nowego atakującego.

W ostatnich dniach przewijały się w tej kwestii dwie kandydatury, a więc Zdeněk Ondrášek i Rodrigo Holgado. Okazuje się jednak, że do tego duetu dołączyło kolejne nazwisko, a jest nim Richard Celis.

Tak przynajmniej twierdzi na Twitterze Mario Alberto Sánchez z „El Mundo es un Balón”. Jego zdaniem 13-krotny mistrz Polski złożył nawet w tej sprawie stosowną ofertę.

Okazuje się jednak, że to niejedyny chętny na usługi 25-latka. Według podawanych przez dziennikarza informacji o skrzydłowego zabiega też kolumbijskie Deportivo Pereira.

Dużym atutem atakującego jest fakt, że może on grać zarówno na skrzydle, jak i w roli klasycznej dziewiątki. To właśnie pierwsza z tych pozycji jest jego nominalną.

Zawodnik nie podjął jeszcze decyzji, co dalej. Wydaje się, że jego przyszłość wyjaśni się dopiero po Copa América, w którym zresztą weźmie udział.

Jeżeli do transferu do Wisły dojdzie, będzie to dla Celisa powrót do Europy. W latach 2018-2019 przywdziewał on trykot słowackiej ekipy FK Senica.

Od stycznia 2019 roku Wenezuelczyk przywdziewa trykot Caracas FC. W barwach tej ekipy rozegrał w trwającym sezonie dziewięć spotkań, a jego dorobek to siedem goli i dwie asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 31 grudnia 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy