Wisła Kraków: Stary znajomy Hyballi zastąpi Halla. Testy medyczne

Wisła Kraków: Stary znajomy Hyballi zastąpi Halla. Testy medyczne fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gazeta Krakowska

Nowym zawodnikiem Wisły Kraków ma zostać Souleymane Kone, o czym informuje „Gazeta Krakowska”.

Zespół prowadzony przez Petera Hyballę jest w ostatnich dniach niezwykle aktywny na rynku transferowym zarówno jeśli chodzi o pozyskiwanie nowych piłkarzy, jak i czystki kadrowe.

W poniedziałek ofiarą przetasowań padł Tim Hall. Umowa Luksemburczyka z „Białą Gwiazdą” została rozwiązana. Było to o tyle zaskakujące, że trafił on pod Wawel raptem kilka dni wcześniej.

Ze względu na jego odejście władze Wisły Kraków postanowiły rozejrzeć się za kimś innym. Wygląda na to, że wybór padł na byłego podopiecznego niemieckiego szkoleniowca - Souleymane'a Kone.

„Gazeta Krakowska” poinformowała, że gracz zjawił się w Krakowie w poniedziałkowy wieczór i przejdzie testy medyczne. Jeśli nie wyniknie z nich nic nieprzewidzianego, parafuje kontrakt.

Trafi do Ekstraklasy z belgijskiego drugoligowca, a więc Westerlo. Prawdopodobnie w grę wchodzi transfer bezgotówkowy.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Iworyjczyka zna Peter Hyballa. Obaj panowie mieli okazję współpracować ze sobą w Dunajskiej Stredzie.

Jedyne, co wzbudza w tej sprawie wątpliwości, to zaległości meczowe zawodnika. Kone rozegrał bowiem swoje ostatnie oficjalne spotkanie ponad rok temu, bo 11 stycznia 2020 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy