Wisła Kraków testuje Niemca?!

2024-06-17 16:48:01; Aktualizacja: 3 tygodnie temu
Wisła Kraków testuje Niemca?! Fot. Longfin Media / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Wisła Kraków rozpoczęła przygotowania do sezonu pierwszej ligi pod okiem Kazimierza Moskala. Na treningu pojawił się nowy zawodnik, Luis Jakobi. Niemiec prawdopodobnie przejdzie testy sportowe.

Wisła Kraków rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu. Podopieczni Kazimierza Moskal w poniedziałek zjawili się w Myślenicach, gdzie pod okiem nowego szkoleniowca szlifują formę przed rozgrywkami. W nich ponownie celem będzie awans do Ekstraklasy. Dodatkowo czeka ich także rywalizacja w ramach eliminacji do Ligi Europy.

To, co w tym momencie spędza sen z powiek, to wzmocnienia przed nowym sezonem. O krok od przenosin do 13-krotnego mistrza kraju jest Olivier Sukiennicki. Pomocnik zasili zespół w ramach definitywnej transakcji ze Stali Stalowa Wola.

Na tym jednak pierwszoligowiec nie poprzestaje i szuka nowych nazwisk - szczególnie na krajowym podwórku, ale nie tylko. Być może jedno z nich pojawiło się na poniedziałkowym treningu zespołu, a jest nim Luis Jakobi.

22-latek to niemiecki piłkarzy, który od wielu miesięcy pozostaje bez klubu. W sierpniu 2023 roku rozstał się z węgierskim Újpestem i od tamtej pory bezskutecznie szuka dla siebie nowych barw.

Wcześniej natomiast był szkolony w Mainz oraz Greuther Fürth. Później przywdziewał trykot Türkgücü München, gdzie współpracował między innymi z byłym trenerem Wisły Kraków, Peterem Hyballą.

Jakobi to elastyczny piłkarz, bo grał w swojej karierze tak w drugiej linii, jak i w roli napastnika oraz skrzydłowego.