Wisła Kraków z komunikatem po podejrzanym meczu z LASK Linz [OFICJALNIE]

Wisła Kraków z komunikatem po podejrzanym meczu z LASK Linz [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków opublikowała oświadczenie dotyczące piątkowego meczu sparingowego z LASK Linz (1:3).

Niepokojące informacje dotyczące rozgrywanego w Turcji sparingu pomiędzy Wisłą Kraków a LASK Linz jeszcze w jego trakcie przedstawił Mateusz Miga ze Sport.tvp.pl. Dziennikarz zasugerował, że wynik spotkania mógł zostać ustawiony przez prowadzących je sędziów. W pewnym momencie, w ciągu kilku minut, wartość postawionych zakładów na kurs over 3,5 gola wyniosła 23 tysiące euro. Następnie wzrosła do 41 tysięcy. To niespotykane liczby jak na takie zdarzenie.

Po pierwszej połowie krakowianie prowadzili 1:0 po bramce Luisa Fernándeza. W drugiej austriacki zespół odpowiedział trzema golami, więc typ okazał się wygrany.

Wisła postanowiła zabrać głos na temat tego starcia.

„Dostrzegając szereg skandalicznych decyzji sędziowskich w meczu Wisły Kraków z LASK Linz, trener Radosław Sobolewski przerwał mecz, zebrał drużynę na murawie po podyktowanym rzucie karnym dla rywala i poprosił o dokończenie jednostki treningowej, a także o zapanowanie nad nerwami. Przeciwnicy także optowali za takim rozwiązaniem. Ufamy, że międzynarodowe instytucje nadzorujące pracę arbitrów przyjrzą się temu spotkaniu. Klub przekazał organizatorowi obozu swoje stanowisko w tej sprawie” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez „Białą Gwiazdę”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy