Wisła Kraków z nowym inwestorem? „Jeden z nich otrzymał wyłączność na rozmowy”

Wisła Kraków z nowym inwestorem? „Jeden z nich otrzymał wyłączność na rozmowy” fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Jarosław Królewski [Twitter]

Wisła Kraków pozyska nowego inwestora? Tak wynika ze słów Jarosława Królewskiego, który stwierdził na Twitterze, że jeden z kontrahentów otrzymał wyłączność na rozmowy.

Wisła Kraków w końcu wróciła na odpowiednie tory, jeśli chodzi o dyspozycję sportową i wygrała wszystkie trzy spotkania w rundzie wiosennej zaplecza Ekstraklasy. Celem jest oczywiście awans i pod Wawelem każdy zdaje sobie z tego sprawę.

Już w sobotnie popołudnie „Biała Gwiazda” rozegra kolejny mecz, a tym razem rywalem będzie GKS Katowice.

Poza tym fani 13-krotnego mistrza Polski są zainteresowani, jaka będzie przyszłość klubu. Jakiś czas temu większościowy pakiet udziałów trafił w ręce obecnego prezesa Jarosława Królewskiego. Czy taki stan rzeczy się utrzyma?

Niedawno informowano, że w tym momencie prowadzone są rozmowy z kilkoma chętnymi podmiotami, by zasilić szeregi udziałowców Wisły Kraków. Czy rzeczywiście tak się stanie? Głos w tej kwestii na Twitterze zabrał wspomniany sternik Wisły Kraków.

„Zgodnie z zapowiedziami. Jeden z nich (przyp. red.) otrzymał wyłączność na rozmowy. Będziemy je prowadzić do końca marca. Zobaczymy, co z nich wyjdzie. Pozdrawiam” - napisał Królewski.

Wisła Kraków zajmuje obecnie w tabeli pierwszej ligi siódme miejsce. Do szóstego Chrobrego Głogów traci jeden punkt.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy