Wisła Kraków: Zamieszanie z Airamem Cabrerą. To dlatego Hiszpan nie trafił do „Białej Gwiazdy”

Wisła Kraków: Zamieszanie z Airamem Cabrerą. To dlatego Hiszpan nie trafił do „Białej Gwiazdy” fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Piotr Koźmiński z „Super Expressu” zdradził nieco szczegółów na temat tego, dlaczego Airam Cabrera nie podpisał kontraktu z Wisłą Kraków.

Były napastnik Korony Kielce i Cracovii zimą był łączony z dwoma polskimi klubami - Wisłą Płock (która dzisiaj zakontraktowała Cilliana Sheridana) i właśnie z Wisłą Kraków. Choć początkowo jego przenosiny do „Białej Gwiazdy” wydawały się mało prawdopodobne, w pewnym momencie transfer był o krok od dopięcia. Dlaczego ostatecznie do tego nie doszło?

Według Koźmińskiego kluczowa miała okazać się opinia lekarza, który stwierdził, że 32-latek nie będzie gotowy na pierwszy ligowy mecz Wisły w tym roku. Co warte podkreślenia - nie chodzi o żadną poważną kontuzję. Choć brzmi to zaskakująco, wspomniana opinia miała podobno decydujący wpływ na dalszy rozwój sytuacji. Piłkarz i klub nie chcą jej komentować.

Powyższe źródło dodaje, że nie wiadomo, czy Wisła jednoznacznie wycofała się z transferu, czy zaproponowała zawodnikowi inne warunki, na które ten po prostu nie przystał.

Polskie kluby mogą oczywiście dalej kontraktować nowych piłkarzy, ale na to, że Cabrera ostatecznie wyląduje w Krakowie, się nie zanosi.

Umowa Hiszpana z Extremadurą, której barwy obecnie reprezentuje, wygasa 30 czerwca.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy