Wisła Kraków zgasiła Znicza w 10 minut [WIDEO]
2023-10-07 18:51:29; Aktualizacja: 1 rok temu![Wisła Kraków zgasiła Znicza w 10 minut [WIDEO]](img/photos/93177/1500xauto/rodado-villar.jpg)
Wisła Kraków zanotowała bardzo udaną końcówkę pierwszej połowy meczu I ligi ze Zniczem Pruszków, strzelając trzy gole. Ostatecznie wygrała 6:2.
Wynik spotkania rozgrywanego w ramach 11. kolejki I ligi otworzył Shuma Nagamatsu, dając prowadzenie Zniczowi Pruszków w 22. minucie. Japończyk popisał się ładnym strzałem z dystansu.
Beniaminek rozgrywek mógł cieszyć się z pozytywnego rezultatu do 37. minuty. Wtedy to wyrównał Joan Román i jak się okazało, był to początek popisu ze strony gospodarzy. Już w doliczonym czasie gry pierwszej połowy strzegącego dostępu do bramki Znicza Miłosza Mleczkę dwukrotnie pokonał Ángel Rodado.
26-letni hiszpański napastnik ma tym samym obecnie na koncie osiem goli w aktualnym sezonie I ligi. Popularne
Wiślacy mogli w znakomitych nastrojach zejść do szatni na przerwę. W drugiej odsłonie nie spuścili z tonu. Do siatki trafili Ángel Baena, Miki Villar i ponownie Joan Román. W międzyczasie znowu zrobił to też Nagamatsu i skończyło się na 6:2.
Dzięki zwycięstwu „Biała Gwiazda” ma na koncie 17 punktów w pierwszoligowej tabeli. Znicz pozostał z 10 „oczkami”.
Bramka kolejki❓
— Polsat Sport (@polsatsport) October 7, 2023
Fenomenalny gol Znicza Pruszków 🔥 Cudownie zrobił to Shuma Nagamatsu 🔝🇯🇵
📺 Polsat Sport Extra pic.twitter.com/q2MapooZCb
Niewiarygodna końcówka pierwszej połowy 🔥
— Polsat Sport (@polsatsport) October 7, 2023
3️⃣ gole Wisły Kraków w niespełna 10 minut 😲
0:1▶️3:1
📺 Polsat Sport Extra pic.twitter.com/DFo02NOSQo
"To jest chyba koniec marzeń Znicza" 🎙️❌
— Polsat Sport (@polsatsport) October 7, 2023
Wisła Kraków podwyższa prowadzenie 4️⃣:1️⃣
📺 Polsat Sport Extra pic.twitter.com/dhFzfoDQUc