Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United

2023-03-21 17:07:27; Aktualizacja: 1 rok temu
Wisła Płock testuje byłego juniora Manchesteru United Fot. AZ Alkmaar
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: nafciarski.pl

Wisła Płock przyjrzy się w najbliższych dniach poczynaniom byłego juniora Manchesteru United Millena Baarsa - informuje portal nafciarski.pl.

Wisła Płock sprzedała w zimowym oknie transferowym Davo, na którym udało się zarobić blisko 600 tysięcy euro. Od tamtej pory jednak Pavol Staňo boryka się z problemami, jeśli chodzi o obsadzie formacji ofensywnej.

Niedawno na testach w szeregach „Nafciarzy” przebywał Nesta Zahui, ale okazuje się, że były gracz między innymi PSG furory w Polsce nie zrobił.

Wygląda na to, że działacze dalej szukają szczęścia, bo według ustaleń portalu nafciarski.pl testy przed potencjalną przeprowadzką do Wisły Płock rozpoczął Millen Baars.

22-latek to były junior między innymi Ajaksu Amsterdam oraz Manchesteru United. Jego ostatnim zespołem było AZ Alkmaar. Tam występował jednak wyłącznie w ekipie do lat 21.

Bez przynależności klubowej pozostaje od lipca 2021 roku. Niedawno testowały go rezerwy Legii Warszawa, ale tam furory nie zrobił.

Skrzydłowy to były reprezentant Holandii do lat 19.

Wisła Płock, która w pierwszej części sezonu spisywała się znakomicie, obecnie zajmuje w tabeli ósme miejsce z dorobkiem 32 punktów.