Władze Borussii Dortmund szczerze o niedoszłym transferze Sancho. „Manchester United źle ocenił sytuację”

Władze Borussii Dortmund szczerze o niedoszłym transferze Sancho. „Manchester United źle ocenił sytuację” fot. Borussia Dortmund
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com I ZDF Sports

Prezes Borussii Dortmund, Hans-Joachim Watzke, wypowiedział się na temat zainteresowania Manchesteru United Jadonem Sancho.

„Czerwone Diabły” od dawna spoglądają w kierunku angielskiego skrzydłowego. Klub z Old Trafford próbował pozyskać go w ostatnim oknie. W pewnym momencie wydawało się, że Sancho jest już bardzo blisko przenosin do zespołu z czerwonej części Manchesteru. Ostatecznie do tego nie doszło. Borussia nie zamierzała żegnać się ze swoją gwiazdą za mniej niż 120 milionów euro.

- Oni źle ocenili sytuację. Bylibyśmy bardziej skłonni do kompromisu. Mieliśmy jasną linię działania i będziemy kontynuowali to w przyszłym roku. W tej branży nigdy nie można powiedzieć, że zawodnik jest całkowicie niesprzedawalny - powiedział Watzke, który został zapytany też o to, czy w pewnym momencie zwątpił w pozostanie Sancho w Dortmundzie.

- Wiosną wszędzie słyszałem i czytałem, że go tu nie będzie. Ale on tu dalej jest. Zawarliśmy umowę i to tak nie wyglądało - przyznał działacz.

Wcześniej na temat Sancho wypowiedział się również Michael Zorc. Jak podkreślił: - Mieliśmy z nim jasne ustalenia, że może odejść w pewnych okolicznościach i do pewnego momentu. Później drzwi się zamknęły.

Można przypuszczać, że MU wróci po 20-latka w zimowym oknie. BVB nie zamierza jednak żegnać się z nim w środku sezonu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy