Władze Toulouse kończą współpracę z dwoma zawodnikami. Za udział w strzelaninie!

Władze Toulouse kończą współpracę z dwoma zawodnikami. Za udział w strzelaninie!
Redakcja
Redakcja
Źródło: RMC Sport

Odsonne Édouard i Mathieu Cafaro nie zagrają już w Toulouse. Francuski klub zdecydował się na zakończenie z nimi współpracy po niedawnym incydencie, którego efektem było postrzelenie przechodnia.

O całej sprawie pisaliśmy już TUTAJ. Początkowo wydawało się, że problemy będzie miał wyłącznie Édouard, z którego to samochodu miał zostać oddany strzał z repliki broni palnej. W całą sprawę zamieszany jest jednak również Cafaro. Wszystko wskazuje zresztą na to, że to właśnie on strzelał do poszkodowanego, przechadzającego się jedną z ulic Tuluzy.

Władze Toulouse do tej pory nie komentowały szerzej przykrej sprawy, ale prezes klubu, Oliver Sadran właśnie poinformował, że obaj zawodnicy nie będą już dalej reprezentować barw TFC.

- To, co zrobił Odsonne jest skandaliczne i nie do zaakceptowania. Po prostu nie do opisania. On wraca do Paryża i nie będzie więcej grał dla naszego klubu. Tamtego dnia był razem z innym zawodnikiem i on również zostanie zwolniony - przyznał działacz.


Od początku sezonu Édouard strzelił dla Toulouse jedną bramkę w 17 spotkaniach. Nie wiadomo jeszcze, jak na całą sprawę zareaguje Paris Saint-Germain, z którego był wypożyczony do TFC. Cafaro, wychowanek klubu, rozegrał z kolei do tej pory pięć meczów.


Największe problemy mogą być jednak dopiero przed Édouardem. 13 czerwca 19-letni zawodnik stanie bowiem przed sądem. Grożą mu nawet trzy lata więzienia. Nie wiemy, jak ma się w tym wypadku sprawa z Cafaro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy