Włoska walka o Ben Arfę

Włoska walka o Ben Arfę
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: L'Équipe/Di Marzio

Hatem Ben Arfa stał się obiektem zainteresowania dwóch włoskich klubów.

Kontrakt pomocnika z OGC Nice wygasa wraz z końcem aktualnego sezonu, dlatego latem prawdopodobnie będzie on dostępny za darmo. Z tego względu, jak informuje "L'Equipe" stał się obiektem zainteresowania obu drużyn z Mediolanu - Interu i Milanu.

29-letni zawodnik ostatnich lat nie może zaliczyć do udanych, jednak w aktualnej kampanii spisuje się wyraźnie lepiej, bowiem stał się autorem dziesięciu bramek i dwóch asyst w 22 meczach o stawkę. Dobra dyspozycja może sprawić, że wypracuje sobie transfer do znacznie lepszego klubu.

Jak informuje Gianluca Di Marzio, obecnie nie trwają jeszcze żadne negocjacje pomiędzy Francuzem a Milanem, jednak znajduje się on pod baczną obserwacją klubowych skautów, którzy stworzyli kilka raportów na jego temat. Ewentualna zmiana w tej kwestii spodziewana jest w najbliższych tygodniach, kiedy "Rossoneri" dokonają pełnej analizy swoich wszystkich możliwości.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig OFICJALNIE: Komunikat Premier League w sprawie wznowienia rozgrywek | 125 milionów funtów dla niższych lig Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata Sebastian Mila wybrał pięciu najlepszych pomocników świata UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy