Wojciech Jagoda ostro o przyszłym zawodniku Legii Warszawa. „Ma większe ego od Cristiano Ronaldo”

Wojciech Jagoda ostro o przyszłym zawodniku Legii Warszawa. „Ma większe ego od Cristiano Ronaldo” fot. YouTube [Meczyki]
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl

Marc Gual w przyszłej kampanii zostanie zawodnikiem Legii Warszawa, której w niedawnym meczu strzelił nawet gola. O gwieździe Ekstraklasy wypowiedział się dziennikarz Canal+ Sport, Wojciech Jagoda. „On żyje trochę w innym świecie” - zapewnił na kanale Meczyki.pl.

Marc Gual notuje udaną kampanię. Hiszpan zanotował już w niej 15 trafień i osiem asyst, co nie umknęło uwadze Legii Warszawa. To właśnie w szeregach stołecznej drużyny będzie występował od przyszłego sezonu.

O porozumieniu w sprawie transferu media informowały od dłuższego czasu. Sam zawodnik już kilka miesięcy temu miał poinformować nawet kolegów z szatni, że odchodzi do ligowego giganta. W końcu operacja została oficjalnie potwierdzona przez wicelidera.

Swój kunszt strzelecki Gual miał już okazję zademonstrować kibicom na Łazienkowskiej. W ostatnim meczu były piłkarz Sevilli zdobył gola właśnie przeciwko Legii. Co ciekawe, 27-latek nie celebrował trafienia, co spotkało się ze sporą krytyką.

O napastniku z Badalony kilka niepochlebnych słów wypowiedział na kanale Meczyki.pl dziennikarz Canal+ Sport, Wojciech Jagoda.

- On żyje trochę w innym świecie. Jeżeli mi nie wierzycie, zachęcam pojechać do Białegostoku i popytać kolegów z szatni czy ludzi, którzy są jego przełożonymi. Wydaje mi się, że jeżeli chodzi o ego, to Cristiano Ronaldo ma przy nim ego bardzo niewielkie - zaczął ekspert od Ekstraklasy.

- Co do zachowania w meczu z Legią, to brakowało mi tylko tego, żeby zaczął się cieszyć po golu Josue. Wtedy mielibyśmy pełny obraz sytuacji. Dla mnie to dziwne, nie do pomyślenia. Coś mu się chyba pomyliło. Szanuję faceta za jego jakość - ma łatwość w strzelaniu goli. Trzymam kciuki, żeby mu się wiodło, ale pewne zachowania musi skorygować.

Jagiellonia z Gualem w składzie okupuje jedenastą lokatę w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy