2024-06-21 19:48:40; Aktualizacja: 6 dni temu
Wojciech Szczęsny nie dał rady! Fatalne błędy obrońców i pewnie wykonany rzut karny [WIDEO] Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Polska przegrywa z Austrią już 1-3. Rzut karny na bramkę zamienił Marko Arnautović i nasi rywale są o krok od wywalczenia sobie pierwszych trzech punktów na EURO 2024.

Polska dobrze zaczęła drugą połowę i wydawało się, że z biegiem czasu będzie w stanie wykreować sobie klarowne sytuacje. Brakowało jednak konkretów, a te nadeszły ze strony przeciwnika.

Znakomitą składną akcję wykończył w 66. minucie Christoph Baumgartner, dając swojej drużynie prowadzenie 2-1.

Jeśli ktoś myślał, że piłkarze Probierza ruszą do odrabiania strat, to mógł się mocno rozczarować. Niecały kwadrans później błąd obrony „Biało-czerwonych” wykorzystał Marcel Sabitzer, a w polu karnym faulował Wojciech Szczęsny.

Arbiter pokazał bramkarzowi Juventusu żółtą kartkę i wskazał na wapno. Do piłki podszedł Marko Arnautović, dając swojej drużynie prowadzenie 3-1.

Austria jest o krok od pierwszego zwycięstwa w ramach EURO 2024.