Wojciech Szczęsny z hitowym transferem?! Może zostać wymieniony na inną gwiazdę

2023-12-13 16:15:25; Aktualizacja: 6 miesięcy temu
Wojciech Szczęsny z hitowym transferem?! Może zostać wymieniony na inną gwiazdę Fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: juvelive.it

Wojciech Szczęsny miałby stanowić hitową opcję dla PSG - informuje juvelive.it. Zdaniem tego źródła możliwa jest wymiana pomiędzy Francuzami a Juventusem.

Wojciech Szczęsny spisuje się w ostatnim czasie bardzo dobrze, co przekłada się na jego dobre notowania na Półwyspie Apenińskim.

Między innymi dzięki Polakowi ekipa z Turynu zajmuje w tabeli włoskiej ekstraklasy drugie miejsce i może myśleć o mistrzostwie kraju. Tu prawdopodobnie walka będzie toczyć się pomiędzy „Starą Damą” a Interem Mediolan.

Sam 33-latek natomiast nie wie nadal, jak będzie wyglądała jego przyszłość. Kontrakt ma bowiem ważny do 30 czerwca 2025 roku.

W przestrzeni pojawił się zatem pomysł hitowego transferu z udziałem golkipera. Chrapkę ma na niego PSG - donosi juvelive.it.

Francuzi są bowiem niezadowoleni z ostatnich poczynań Gianluigiego Donnarummy. Włoch jest na cenzurowanym i może stać się podmiotem wymiany właśnie z udziałem Szczęsnego.

Dodatkowo Juventus może mieć problem ze sprostaniem wymaganiom finansowym Polaka w kwestii kontynuowania współpracy, dlatego ten transfer może być „Starej Damie” na rękę.

Wojciech Szczęsny trafił do Turynu z Arsenalu już ponad sześć lat temu, bo w lipcu 2017 roku. Wówczas zapłacono za niego 18 milionów euro.

Ten sezon w wykonaniu reprezentanta Polski to 13 spotkań, a w ośmiu z nich notował czyste konta.

Nie jest również tajemnicą, że Donnarumma pomimo gorszego okresu to od kilku lat marzenie transferowe Juventusu. Teraz może się ziścić.