Wojciech Szczęsny zdradził intrygujące plany Grzegorza Krychowiaka po zakończeniu kariery. „Próbował mnie w to zaangażować”

Wojciech Szczęsny zdradził intrygujące plany Grzegorza Krychowiaka po zakończeniu kariery. „Próbował mnie w to zaangażować” fot. MaciejGillert / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Foot Truck [YouTube]

Piłkarz reprezentacji Polski i Juventusu Wojciech Szczęsny ujawnił długoterminowy plan swojego przyjaciela Grzegorza Krychowiaka na życie po zawieszeniu butów na kołku. Pomocnik dąży do podtrzymania styczności z futbolem w roli trenera.

Pod koniec poprzedniego miesiąca zawodnik grający na co dzień w saudyjskim Abha Club postanowił permanentnie rozstać się z drużyną narodową. Po uprzednim przekazaniu decyzji nowemu selekcjonerowi Michałowi Probierzowi, w mediach społecznościowych umieścił wpis, dziękując najważniejszym osobom za piętnaście wspaniałych lat z orzełkiem na piersi. Uczynił to dokładnie po rozegraniu stu spotkań w biało-czerwonych barwach.

Czy lada chwila dwukrotny zdobywca Pucharu Ligi Europy z Sevillą całkowicie odetnie się od aktywnego grania w piłkę? To bardzo możliwe, jeśli po zakończeniu sezonu w Saudi Pro League nie przedłuży wygasającego kontraktu.

Co dalej? „Szczena”, rówieśnik Krychowiaka, odsłonił nieco kulis z prywatnych rozmów.

– Nie wiem, czy Krychowiak będzie dobrym trenerem, ale ostatnio zaczął strasznie ze mną gadać na temat piłki. Męczy bułę. Szczerze przyznam, że ostatnio mówił mi nawet, żebym zrobił papiery i był jego asystentem – ujawnił golkiper.

– Odpowiedziałem: "Człowieku, jeśli zrobiłbym papiery, to ty byłbyś moim asystentem. Nie mam takich planów" – dodał żartobliwie.

– On całkiem poważnie to traktuje. Zobaczymy, na jakim poziomie będzie w stanie rozpocząć swoją trenerską przygodę. Trudno mi sobie wyobrazić "Krychę", który szlifuje fach w trzeciej lidze – podsumował wątek.

Obszerny wywiad z udziałem wychowanka Arsenalu dla „Foot Trucka” do obejrzenia poniżej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne Górnik Zabrze zdąży z transferem napastnika? Wszystko jasne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy