Wolski miał ofertę z Ekstraklasy!

Wolski miał ofertę z Ekstraklasy!
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Votebal Nieuws, Sport.pl

Wisła Kraków chciała sprowadzić Rafała Wolskiego.

23-letni pomocnik Fiorentiny przebywa obecnie na wypożyczeniu w KV Melechen. W trwającym sezonie rozegrał dotąd 14 spotkań, zaliczając w nich jedną asystę. Według portalu Votebal Nieuws chęć pozyskania byłego gracza Legii wyraziła Wisła Kraków. Władze belgijskiego klubu miały skrócić umowę z "Violą", a piłkarz trafiłby wówczas na pół roku do "Białej Gwiazdy".

Wolski miał zastąpić w krakowskiej drużynie kontuzjowanego Krzysztofa Mączyńskiego. Czterokrotny reprezentant Polski nie rozważał jednak powrotu do Ekstraklasy, a jeśli już miałby brać pod uwagę taką możliwość, zdecydowałby się na powrót do Legii.

Uznawany za wielki talent zawodnik trafił do Włoch w styczniu 2013 roku. Nie potrafił jednak przebić się do pierwszej drużyny Fiorentiny, ani do składu Bari, gdzie przebywał na wypożyczeniu jesienią 2014 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE] Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Manchester United: Ralf Rangnick spróbuje nakłonić Erlinga Brauta Haalanda na transfer. W nagrodę otrzyma dużą premię! Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa przygotowany na odejście Marka Papszuna!? Ma kandydata na jego następcę Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Raków Częstochowa: Vladan Kovačević może zaliczyć hitowy transfer do Serie A Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Borussia Dortmund anulowała 67 000 biletów na hitowy mecz z Bayernem Monachium [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Mistrzostwa Świata: Poznaliśmy grupy kwalifikacji w strefie Oceanii. Mecze rozegrane zostaną... w Katarze [OFICJALNIE] Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021 Argentyński dziennikarz tłumaczy się z krytycznych słów o Lionelu Messim. Przywołano je podczas gali Złotej Piłki 2021

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy